Süratli saç uzatma
Grip - Soğuk Algınlığı

Süratli saç uzatma

Sevgili okurlarımız; Bugün ki paylaşımımız da kısa saçlarımızı daha süratli nasıl uzatabiliriz mevzusu olacak. Anlatacağımız bu mevzuda muhtelif paylaşımlara erişebilirsiniz. Kadinay.Net Çalışanları olarak, google da çok aranılan kelimeler arasında olan Süratli Saç Uzatma veya Hemen saç uzatma sözcüklerini yaptığımız araştırmalar neticeyi kısa özetiyle açıklayıp daha sonra uzmantv.com’un videolu paylaşımıyla bitireceğiz. Herşey Sizin için Www.Kadinay.Net Bayana Dair Herşey.. Saçlarımıza hangi etmenleri uygularsak süratli uzatabiliriz ?
Dikkat edilecek olursa saç uzamasını negatif güzergahta etkileyen etkenler yaşantımızda sık karşılaştığımız etkenlerdir. – Saçlarının süratli uzamasını isteyen kişileride etkileyen etkenlerdir. Saç üretimi ile alakalı olarak bazı vitaminlerin ehemmiyetli olduğu günümüzü öğreniliyor. Ancak bu vitamin ve mineraller günlük beslenmemiz yolu ile zati alınan vitaminlerdir. Zaman zaman destek olarak bu tip vitaminlerden almak yetersizlik varsa düzeltir.
Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren uzuvlarımızdır. Saç köklerimiz banal şartlarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç imalini süratlendirecek bir çözüm henüz bilinmemektedir.
Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi etmenlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama mümkündür. Saç köklerinin beslenmesini bozan vaziyetlerde de saç uzaması yavaşlar. Sigara yeniden damaraları büzücü tesiri ile kan dolaşımını bozan ve gıdaların, oksijenin hücrelere erişimini yasaklayan bir etmendir.
Süratli Saç Uzatma
– Saçların uzamasını süratlendirmek için yapılacak en iyi şey saçların uzamasını eksilten etkenler ile savaşmaktır. Sıhhatli beslenme, özellikle sebze ve meyvaların ağırlıklı olduğu beslenme stilleri, bol su içmek, kumpaslı ve yeterli uyku çok ehemmiyetlidir. Stress yeniden salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar.
– Stresi düşürecek tedbirlerde saç uzaması açısından ehemmiyetlidir. Sigara kapsadığı nikotin ve karbon mono oksit gazı ile negatif tesirleri olan bir etmendir. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda oksijen taşınmasını bozarak hücre beslenmesini bozarlar.
– Yeterli yiyecek ve oksijen alamayan saç köklerinin banal yapımlarını yapması güçtür. Saç tenine uygulanacak sıcak havlular, hafif masajlar bu bölgede dolaşımı arttıtacak ve saç köklerinin banal beslenmesini sağlayacaktır.
Videolu Anlatım Alttaki videoda anlatılmak istenen saçlarınızı nebatsal yolla uzatabilirsiniz ve bereketini göreceğiniz bir karışım elde etmenizi yapılan açıklamadan daha iyi kavrayacaksınız.         Nebatsal Karışımlarla Saç Bakımı