Genel Sağlık

Style of Jolie Koleksiyonu

..

.jpg

Angelina Jolie’nin dünyanın en ünlü kadını olmadığını düşünen var mı?

O bu azametli sıfatına karşın ağırbaşlı yaşayan bir kadın… Önerilere karşın mecmualara kapak olmak istemiyor, kırmızı halıda muhtemel olduğunda görünmüyor, çok pahalı elbiselerle çevrede salınmıyor. Bu surattan kendi mücevher koleksiyonunu hazırlayacağını söylediğinde bu haber kıymeti oldukça yüksek bir gelişmeydi.

Jolie, 2000’lerin başında tanışıp çok yakın dost olduğu ünlü mücevher tasarımcısı Robert Procop ile görüşmeyi hiç kesmedi. Hatta Brad Pitt, nişan yüzüğü dahil Jolie için aldığı tüm mücevherleri ona yaptırdı. Bu arkadaşlık şimdi bir ortaklık getirdi.

27274.jpg

Angelina Jolie ve Robert Procop toplanarak ‘Style of Jolie’ isimli koleksiyonu hazırladılar. Şu an Paris’te sergilenmekte olan birbirinden kıymetli mücevherlerin tamamının tasarımında Angelina Jolie’nin emeği var.

27275.jpg

Çizgiler olağan Jolie’yi birebir yansıtıyor. Yıldızın gözdesi zümrüt tüm takılarda kullanılmış.

Sınırlı rakamdaki özel koleksiyonun tüm kazançları Jolie’nin ,dareciliğini yaptığı hayır müesseselerine gidecek. Bu surattan daha büyük bir anlam kazanıyor.

27276.jpg

Procop, The Huffington Post’a verdiği görüşmede Jolie’nin çok maharetli bir tasarımcı olduğundan bahsederek ilave ediyor: “Onunla çalışmak gerçekten büyük bir onur ve mutluluk… Çevresindeki herkese neşe veriyor. O çok özel bir kadın.”

27277.jpg

Attığı her adımda galibiyeti sağlama bağlayan tecrübeli oyuncu, güzlelik simgeyi, iyi amaç elçisi, anne, çiçeği burnunda bir tasarımcı ve rejisör Angelina Jolie bakalım bizi daha ne kadar afallatacak.

27278.jpg