Sözleşmeye aşk maddesi!
Genel Sağlık

Sözleşmeye aşk maddesi!

‘Küçük Sırlar’ adlı dizide ‘Su’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu, 4 gün Madrid’de 3 gün İstanbul’da yaşayacak

G.Saray’ı artık ‘kafasında bitiren’ Arda Turan, İspanya’ya gitmek için gün sayıyor. Arda’nın Madrid’de yaşamaya başlaması sevgilisi Sinem Kobal’ın da hayatını doğal olarak değiştirecek.

İspanyol basınında David-Victoria Beckham çiftine benzetilen Arda-Sinem, bu yaz evlendikten sonra Madrid’de yaşayacakları evi de aramaya devam ediyor. Ancak Sinem Kobal, bir ayağının Türkiye’de olmasını ve kariyerini sürdürmek istiyor.

Akşam’ın haberine göre, Küçük Sırlar adlı dizide ‘Su’ karakterini canlandıran Kobal, Madrid’e gittikten sonra da çalışmaya devam edecek ancak eskisi kadar yoğun bir tempoda değil.

Genç oyuncunun yakın çevresine, ‘Dizilerden uzak kalmak istemiyorum. Ama tabii ki eskisi kadar yoğun tempoda çalışamam. İspanya’ya gittiğim zaman haftanın 4 günü orada kalacağım. 3 gün de Türkiye’ye gelip dizilerde oynayacağım. Yapacağım sözleşmelere de ‘3 gün çalışır’ maddesini koyduracağım’ dediği öğrenildi.

KARİYERİ İÇİN GUTİ’Yİ TERK ETTİ
Sinem’in fedakarlığına karşın Noelia büyük aşkı işleri aksadığı için bitirdi. Guti’nin manken sevgilisi Noelia Lopez, Türkiye’den ayrılıp İspanya’ya döndü. Noeila, aşk acısı çektiğini fakat kendisinin de bir işi olduğunu belirterek, ilişkisini bitirdi.

Vanititatis, isimli dergiye konuşan Lopez, Türkiye’ye Guti için geldiğini, duygularının peşinden koştuğunu belirterek, ‘Bazı zaman kalp doğru komutlar vermez. Bilirsiniz! Benim kişisel yaşamım ulusal sahnenin bir parçası oldu. Türkiye’ye gitmek kariyerimi çok etkiledi’ dedi.

Aşka kapılarını kapattığını belirten Lopez, ‘Bir ilişki kötü geçtiğinde dikkatli ve biraz korkutucu oluyor yeni bir ilişkiye girmek. Kendimi aşk için hazır hissetmiyorum, ama gelecekte evet olacak’ diye konuştu.