Genel Sağlık

Şimdi uzun saçları kestirip atıyoruz!

….

.jpg

Bu yaz kendinizde ve dış görünüşünüzde bir farklılık yapmak istiyorsanız evvel saçlarınzdan başlayın! Daha evvel hiç kısa saç kullanmadıysanız ELMAELMA olarak sizin için harika kısa saç teklif hazırladık. Bakmadan kuaförünüze gitmeyin!

21534.jpg

Kısa saç kullanmaya karar verdiyseniz dikkat etkeniz gereken en ehemmiyetli etmen surat tipinize uygun modeli seçmek. Tabi ki bu modeli derinize uygun bir renk tercihi ile bütünleştirmek.

Saçlarınızın omuzlarınıza dökülmesini istemiyorsanız bu seksi ve kışkırtıcı modeli seçim edebilirsiniz. Bu modelle içinizdeki feminem duyguları harekete geçirebilirsiniz!

21525.jpg

İsyankar, sıradışı ve kural tanımaz… Bu özellikler sizin kişiliğinizi yansıtıyorsa bı model sizin için planlanmış! İsyankarlığın rengi olan morla hem çağdaş hem de sıradışı olmak sizin elinizde.

21526.jpg

Cansız görünen saçlarınızı asimetrik ve dağınık kesimlerle daha gür ve bakımlı hale getirebilirsiniz. Hiçbir yarıyıl tesirini kaybetmeyen kızıl renkleri seçim etmekten çekinmeyin.

21527.jpg

Dişiliğinizi gün suratına çıkarma süreyi! Uzun saçlarınıza bir anda veda etmek istemiyorsanız bu model sizin tercihiniz olabilir. Fönlü ve dalgalı da kullanabileceğiniz saçlarınızla çok ‘cool’ görüneceksiniz!

21528.jpg

Saç hakkında öğrenilen tam hudutları deviriyoruz! Küt saçlar bu yaz tekerrür ortaya çıkacak! Siz de nasıl bir model seçeceğinize karar biran evvel verin ve harekete geçin!

21529.jpg

Surat tipinize en uygun küt modeli seçtikten sonra saçınıza uygun rengi vermek tamamen sizin seçiminiz. Çok seçim edilen renklerden olan moru, kahküllerde yoğun biçimde kullanabilirsiniz.

21530.jpg

Sıradışı bir asimetrik kesim daha! Rihanna ile tanınmaya ve çok kullanılmaya başlayan bu model bu yıl da ‘en trendler’ listesindeki yerini çoktan aldı dahi. Kalın kaşlarla harika bir geçim sağlıyor öyle değil mi?

21531.jpg

Alın kısmında asimetrik kesimlerle hareketlendirilmiş bu model, sizin seçiminiz olabilir. Ardı şişkin bir biçimde kullanabileceğiniz gibi fönlü de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

21532.jpg