Genel Sağlık

Şık anneler için 5 hediye

..

.jpg

Bugün hava çok hoş! Henüz anneniz için bir hediye seçmediyseniz dışarı çıkıp alışveriş yapmanın bütün zamanı!

Annelerin hangi yaşta olursa olsun, evvel bizi düşündüğünü öğreniyoruz. Gizeme onları düşünmekte… Kendisi için trendleri takip edecek zamanı olmayan anneler, çocukları ELMAELMA’yı takip ettiği için çok kaderli sayılabilir, değil mi?

Genç annelerimiz de kendilerini bu hediyelerle doyasıya şımartabilirler!

25551.jpg

Bu yılın trendi çizgiler… Fakat bedeni nedeniyle çizgileri pek seçim etmeyen bir anneniz varsa ona her sene bir sezonda kesinlikle yineleyen puantiye modasına uygun bir hediye seçin. Özellikle çantalara çok yakışıyor.

25552.jpg

Bu yazın rengi turuncu. Ona turuncu bir gömlek hediye faktörün cesur bir atak olacağını düşünüyorsanız yalnızca turuncu zımba küpeler dahi alabilirsiniz. Pastel tonları da seçim edebilirsiniz.

25553.jpg

Anneninizin renklerle arası iyiyse en beğendiği elbiselerini kombinleyebileceği tercihler yapın. Blok renklerle bitirebileceği elbiseler hediye edin. Misalin saks mavisi gömleğine yeşil ya da kırmızı pantolon veya kapri çok yakışacaktır.

25554.jpg

Cesur anneler için bu yaz sınırsız renkler var! Özellikle saydam gömlekler podyumların da favorisi oldu. Canlı renklerde bir hediye bulmanız da çok kolay olacak.

25555.jpg

Annenize yeni bir stil de hediye edebilirsiniz. Ona uygun bütün bir kombinasyon oluşturup hediye edebilirsiniz. İnce yapılı anneler için şort ve blazer ikilisini öneriyoruz. Kilolu annelere drape bir giysi ve canlı renklerde bir çift pabuç alabilirsiniz. Takıları seven anneniz için bohem bir kombinasyon yaratın.

Şimdiden ne kadar mutlu olduğunu görür gibiyiz!

25556.jpg