Genel Sağlık

‘Sevgilim için neler giyeyim?’

..

.jpg

Siz onun gözünde zaten dünyanın en güzel kadınısınız, fakat yine de bu özel günde biraz ‘daha’ fazla özen göstermek hoş olur, değil mi?

2012 kış ve bahar trendlerinin hepsini inceleyerek size en çok yakışacağını düşündüğümüz kombinasyonları seçtik. Gözlerini ve kalbini sizden alamayacak!

20128.jpg

Pastel renkler şeker kavanozundan çıkmış gibi görünüyor ve bu sezonun en sevdiğimiz trendi oldu. Tasarımcılar gibi siz de çiçek desenlerini de tercih edebilirsiniz. Hatırlatalım: Bu sene kapalı yakalar ve cici kızlar moda!

20129.jpg

Uzun etekler geçen sezondan beri en sevilenler arasında… Çılgın renkleri kombinleyebilir, eteğinizi bir kemerle birleştirerek elbise havası yakalayabilirsiniz. Kapalı yakanızı bir topuzla süsleyin, zarif boynunuzu açıkta bırakmak için küçük küpeler kullanın.

20130.jpg

Desenler, desenler!

Özellikle ince bedeninizi kum saati vücut tipine yaklaştırmak istiyorsanız istediğiniz kadar karışık desenleri tercih edebilirsiniz. Aksesuarda sade olun. Vatkalı modelleri tercih edbeilirsiniz.

20131.jpg

Peter Pan yakalar özellikle vintage sevenlere baharda da mükemmel kıyafet alternatifleri sunacak. Bu kış da özellikle elbiselerde bu sevimli yakaları görüyoruz. 14 Şubat’ın romantik kadınlarına bu kombinasyon çok yakışacak.

20132.jpg

Babaannemizin sandığı bu sezon podyumda!

Kalın dantel ve örgü kumaşlar kış mevsiminde tercih edebileceğiniz en şık ve sıcak kumaşlardan… Kazağınızı pastellerle kombinleyebilir, genç ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik podyumun favorisi örgü saç modelleri, bu kazaklarla masum görünümü tamamlıyor.

En güzel örgü modelleri için tıklayın!

20133.jpg

Kuşlar, bu sezonun ve gelecek sezonun en güzel deseni!

Zarif bir elbiseyi boyunluklarla kombinleyebilirsiniz. Kuş desenlerini aksesuarlarınızda da tercih edebilirsiniz.

20134.jpg

Barok desenlerinin moda olduğunu hatırlıyorsunuz değil mi?

Her kadının sahip olması gereken dökümlü beyaz gömleğiniz ve canlı barok desenlerle süslü eteğiniz mükemmel bir etki yaratacak. Kalın çoraplarla babet ya da kısa bot tercih edebilirsiniz.

20135.jpg

Kürkler ve taytlar tahtlarını kimseye vermiyor.

Şambre ya da jean gömleklerle birleştiğinde ‘tezatın zarafetini’ oluşturan bu kombinasyonu süslü aksesuarlarla tamamlayarak anında geceye hazırlanabilirsiniz.

Tüm bu kombinasyonlarda iltifat garantisi var!

20136.jpg