Genel Sağlık

Sağlıklı bronzluk: Otobronzanlar

.jpg

ELMAELMA ekibi olarak güneşe en az 50 koruma faktörlü bir krem sürmeden çıkmamanızı ve solaryumdan uzak durmanızı sık sık hatırlatıyoruz. Fakat yaz güzelliğinizi sağlıklı olduğu kadar, eksiksiz yaşamanız da bizim için çok önemli. Bu yüzden bronzlaştırıcılar var. Bunlara self-tanner ya da daha yaygın kullanımla ‘autobronzant/otobronzan’ deniyor.

Seksi bir bronz tenin keyfini en sağlıklı şekilde yaşamanız için piyasadaki en iyi ürünleri araştırdık. Birkaç dakikada istediğiniz ten rengine kavuşacaksınız.

31307.jpg

Bu ürün su bazlı olduğundan aynı anda cildinize bakım yapıyor. Etkisi saatlerce sürüyor ve kullanımı son derece kolay.

Fiyatı: 34,90 TL

29373.jpg

Nivea’nın bronzlaştırıcı mendilleri yanınızda taşımak için çok uygun. Bir anda bambaşka bir imaja bürünebilirsiniz. Cildinizi nemlendirin ve mendili sürün. birkaç saat sonra muhteşem bir ten renginiz olacak.

Fiyatı: 2,75 TL

29374.jpg

Bu ürünün farkı cilt renginizi değiştirmek yerine ışıltılı ve bronz görünüm veren bir örtü yaratması… İçindeki minik reflektörlerle ışığı yansıtıyor ve daha ince görünmenizi sağlıyor.

Fiyat: 30, 00 TL

29375.jpg

Her gün kullandığınız nemlendiricinin ya da güneş kreminin içine yoğun renkli Shiseido self-tanner’dan ekleyebilirsiniz. Hem güzellik, hem sağlık bir arada…

Fiyatı: 80,00-100,00 TL

29376.jpg

Lancome, özellikle gece şıklığını düşünerek gösterişli bir bronzlaştırıcı sprey yarattı. Hem renk, hem de kalıcılığı son derece çarpıcı… Yoğun formülüyle her yerde aynı tonda sonuç elde edebiliyorsunuz.

Fiyat: 125,00 TL

Bronzlaştırıcının homojen şekilde dağılması ve kolaylıkla çıkması için neler yapmalısınız?

29377.jpg