Genel Sağlık

Onu moduna göre ‘tahrik’ edin!

.jpg

Bugün de erkekleri düşünerek gizemleri deşifre ediyoruz!

Her kadın reelinde seksi hoşlanır ve ister.

Fakat saldırınızı doğru yapmanız gerek. Onu keyiflendirin, yeisini en zevkli biçimde alıp götürün!

35988.jpg

Şayet yerinde duramıyorsa, tonlarca adrenalin salgılıyor olabilir. Bu gidişatı lehinize çevirin. Onun damarlarında gezegen coşku kimyevilerini ateşleyin!

Arda geçip belini sarın. Boynundan öpün. Bu onu daha çok heyecanlandıracak ve beyninin zevk merkezi ona süratli sinyaller gönderecektir.

Asla yapmayın: Şarap içmeyin! Uysallaştığında bu coşkuyu kaybedebilir, hatta yatakalabilir!

17766.jpg

Şayet bir kadın çocukça hareket etmekten beğeniyorsa yatakta da oyuncu olmak ister.

Amacınız onu güldürerek tavlamak, bu surattan esnpri kavrayışınızı da sonuna kadar çalıştırın. Gülmeye başladıktan sonra usulca dudaklarına yaklaşabilirsiniz.

Asla yapmayın: Kadınlar sarih konuşmalardan beğenir, dolambaçlı mizahlardan kaçının.

17767.jpg

Rahat paydan bir kadın aynı zamanda huzurludur. Göğsünüzde uyuduğunda kendini iyi sezer. Oksitosin salgılamaya başlar, bu anaç bir duygudur. Birkaç dakika sonra elinizi usulca kalçasının yanına doğru indirebilirsiniz. İlk sinyalleri verdiniz. Belki bacaklarının iç kısmına da değmek isterseniz.

Asla yapmayın: Asla dolaysız olarak kalçasına ya da göğüslerine değmeyin. Yumuşak ve yavaş olun.

17768.jpg

Şayet siz onu kızdıracak bir şey yaptıysanız özür dilemeye başlasanız iyi olur! Daha sonra kibarca ve gözlerinin içine bakarak mesele: “Yanılgımı nasıl karşılama edebilirim?” Ona sarılın ve kendinize doğru çekin.

Kollarından öpmeye başlayın. Şayet kızacaksa nasılsa dudaklarına erişmenize izin vermeyecektir, ama izin verirse bir tartışmadan karlı çıkmışsınız demektir.

Asla yapmayın: Onun iddialaşmayın ve haklı olduğunu sezmesine izin verin. Mükâfatınızı düşünün!

17769.jpg

Canı her ne nedenden sıkkın olursa olsun ilgilenin. Bir kaıdnın vücuduna erişmeden evvel ruhuna değmeniz gerektiğini öğreniyor olmalısınız. Onu dinleyin ve gardını düşürdüğü anda kibar bir öpücük kondurun. Parmağınızı hafifçe boynundan alt indirin. Size sarılırsa parmağınız gezintisine devam edebilir. Tatlı öpücüğünüz birden şehvet dolabilir.

Asla yapmayın: Onu gerçekten dinleyip takviyeci olmaya çalışmadan öpmeyin. Bu ona çok itici gelecektir.

17770.jpg

Evet, bitkin bir kadını dahi sekse ikna edebilirsiniz.

“Yorucu bir gündü, değil mi?é diye sorarak ellerinizi omzuna atın. Masaj yapmayın öneri edin. Değiş onu tutuşturacaktır. Kadınların süperertokik bölgesi olan alana doğru masaj yapmaya devam edin: Bacakların kasıklara yakın bölgesi çok hassastır.

Asla yapmayın: Çok beklemeyin. Yoksa yatakalabilir!

17771.jpg
.