Genel Sağlık

Onların seks hatıralarına donakalacaksınız!

.jpg

Bütün seksin ortasında kollarını kaldırarak bileklerimi yakalayıp bastırmamı istedi ve bunu söylerken gerçekten ne istediğini öğreniyor gibiydi. Yaptığı yalnızca benden ne beklediğini söylemekti, nezaketsiz konuşmak netlikle sayılmazdı. Bedenine tamamen egemen olmamı istedi. Bence bu çok seksi bir şey… M.

14573.jpg

Bir iş gezisindeyken beni aradı. Buluşmada olmama karşın açtım. Çevremdeki ciddi iş konuşmaları yapılıyordu. Ben yalnızca telefona odaklandım. hiçbir şey söylemedim. Bana üzerinde neler olduğunu, benim için hangi iç çamaşırlarını satın aldığını ve döndüğümde hazırladığı yatak sürprizlerini detaylarıyla anlattı. bir iş adamıyken aniden aşk adamına dönüştüm! D.

14574.jpg

Sevgilimle birlikte çok yakın bir dostumun kır düğününe katıldık.

En az bir saat hazırlanarak yaptığı makyajının bölmesine dahi aldırmadı. bizi kalabalıktan ayıran tek şey duvardı. Bunu ona anımsattığımda birlikte gülüyoruz. E.

14575.jpg

Doğum gşanıma bir gşöhret kala bana bir liste vardı. Bu listede ertesi gşöhret sınamak istediği pozisyonları fotoğraflarla anlatmıştı. Doğum gşöhretimin gelmesini nasıl iple sürüklediğimi anlatamam. Beni çok heyecanlandırmıştı. Unutulmaz doğum gşanı armağanı böyle olur! D.

14035.jpg

Çok kavga ettiğimiz bir gece etrafı yumuşatmak için otomobille gezintiye çıkmamızı önerdim. Otomobile bindiğinde hala bana kızıyor, kusurlarımı bir bir sıralıyordu. Sakin bir yerde park ettik. Ben gerçekten üzgündüm. Aniden otomobilin arka koltuğuna geçerek beni yanına çağırdı. Önsevişme dahi istemedi. O geceden sonra ona evlenme öneri ettim! C.

14577.jpg

Ben bir hekimim ve bazen tetkik teçhizatlarımı eve getiriyorum.

“Hadi Hekim Bey, kalp atışlarınızı süratlendirelim” dedi. Gerçekten fantastik güzel bir saat geçirdik. Aniden bu kadar heyecanlandığıma hala inanamıyorum. Ş.

14578.jpg

Eşimle henüz sevgili olduğumuz yarıyılda çat kapı çıkageldi. Onu görmeyi beklemiyordum zira tatilde olduğunu sanıyordum. Suratında fantastik seksi bir ifadeyle bana gülümsedi. Üzerinde bir trençkot vardı. Onu aniden çıkardı, başka bir şey giymemişti! Buna bayılmıştım. Bu kadar cesur olması dahi son derece seksiydi. Keşke aynı şeyi yine yapsa! G.

14579.jpg

Yatağa yalnızca topuklu kunduralarıyla geldi. Dolaysız olarak üzerime yürüdü. Gözlerini bir an dahi benden ayırmadı. Konuşmadı, öpmedi, yalnızca beni soydu. Yaşamımın en unutulmaz gecesini yaşadım. R.

14576.jpg
.