Genel Sağlık

Mükemmel 10 seks pozisyonu!

.jpg

Çok fazla zevk alacağınız, gecelerinizi mükemmel kılacak 10 seks pozisyonu söylüyoruz. Bu pozisyonları deneyerek hem daha fazla orgazm yaşayabilir, hem de ilişkinizi canlandırabilirsiniz.

36340.jpg

Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanır ve kadın üstte olur. Kadın sırtını erkeğin ayaklarının üzerine yaslar ve erkeğin ellerinden  tutar. Klitoris bu şekilde çok fazla uyarılır.

36341.jpg

Bu pozisyon normal misyoner gibidir , tek değişik olan tarafı kadın sırt üstü yatarken bacaklarını tavana doğru kaldırır ve açabildiği kadar V şeklinde açar.

36342.jpg

Bu pozisyonda erkek yatağa oturur ve ellerini arkaya alır, yatağa tutunur. Kadın yüzüne bakacak şekilde oturur  ve bacaklarını beline, ellerini omzuna dolar.

36343.jpg

Bu pozisyonda erkek yatağın üzerinde diz çöker. Kadın ise bacaklarını erkeğin beline sarar ve sırtını yatağa yaslar. Ellerini de sıkıca tutar.

36344.jpg

Erkek bir yere oturur. Kadın ise sırtı partnerine dönük şekilde oturarak, ellerini partnerinin dizlerine tutunur.

36345.jpg

Bu pozisyonda erkek ayakta olur ve duvara sırtını dayayabilir. Kadın kucağında olur ve bacaklarını beline dolar.

36346.jpg

Bu pozisyonda kadın dizlerinin üstüne çöker ve elleriyle yataktan destek alır. Erkek ise arkasına geçer. Bu pozisyondan en çok zevki erkek alır.

36347.jpg

Bu poziyon misyoner gibidir, fakat kadın bu sefer bacaklarını erkeğin beline dolar ve erkek kadının üzerine doğru uzanmaz, dizlerinin üstünde durur.

36348.jpg

Bu pozisyonda erkek uzanır ve kadın oral pozisyonunu alır. Erkek bu pozisyondan çok fazla haz duyar.

36349.jpg

Bu pozisyonda kadın yüzüstü uzanır ve kalçasını hafif kaldırır. Bacakları kapalıdır. Erkek üzerinde yerini alır ve bacaklarını açar.

36350.jpg