Genel Sağlık

Muhteşem Gatsby saç modelleri

İşte Muhteşem Gatsby filmi nostaljik saç modellerinden etkilenen ünlüler!

.jpg

Merakla beklenen film sonunda vizyona giriyor. 1920’lerin Amerika’sında nelerin olup bittiğini göreceğiniz bir görsel şölene hazır mısınız?

Cafcaflı giysiler ve nostaljik saçlar sizi büyüleceyecek. 1920’leri saç tarzınızda yaşatmak çok da güç değil. Muhteşem Gatsby film kişiliklerinden esinlenen ünlü adların saç modellerine göz atmak size takviyeci olabilir!

40849.jpg

1920’li senelerin topuz modelleri bir başka hoş. Su dalgalı saçlarınızı içe doğru kıvırarak ense kısmında yapılan topuzlar çok beğeniliyor.

40850.jpg

Drew Barrymore’un retro dalgalarla kullandığı saç modelini, kuş kafeslerini anımsayan bir aksesuarla bitiriyor. Bu hem nostaljik hem de sırlı bir görünüm sağlıyor.

40851.jpg

Katy Perry, 1920’lerin görüntüsünden etkilenerek retro dalgalarla kullandığı saçını taşlı bir saç aksesuarıyla bitiriyor.

40852.jpg

Nicole Richie’ye retro kıvrımlar yakışıyor. Hollywood yıldızlarının davetlerde sıklıkla seçim ettiği kaküllerdeki retro kıvrımlar topuzları ciddileştiriyor.

40853.jpg

Emily Blunt orta boy saçlarını düz ve ıslak bir görünümle kullanıyor. Saç uçlarındaysa yeniden daha öncekini yaşatan kıvrımlar var.

40854.jpg