Genel Sağlık

2013 yaz bileklik modelleri

Rengarenk yaz bilekliklerimizi hazırlama zamanı geldi. Peki bu yaz rengarenk bilekliklerimiz hangi modellerle bizimle?

.jpg

Yazın sıcaktan metal ve altın aksesuarları bir kenara vazgeçip rengarenk bileklikler takmayı seçim ederiz.

İşte o günler yanaşırken 2013 yaz bileklik modelleri de muhakkak oldu. Okyanus mavisi, neon sarı, morun en canlı hali, beyazın duruluğu yeniden bizimle olacak. Peki ama nasıl?

Sizi gevşetecek ve capcanlı sezdirecek rengarenk bileklik modellerini seçtik 2013 yaz bileklik trendlerinden. İşte ilk 6’lı!!

40370.jpg

Sahillerde mavi ışıltıyı yaşamak isteyenler, mavi boncuklu bileziklerden bileklik yapabilirler. Değişik renklerle bir arada kullanmak ve zengin bir görünüm sunmak da ehemmiyetli. Gold ayrıntılar altınkumlu sahiller için önerimiz.

40362.jpg

Örgü bileklik trendi bu yaz yeniden var. İki gizeme örgü bilekliği yapıp ucundan bir figürle hareketlendirebilirsiniz. Kalın bileklikleri hoşlanmayanlar için bu bileklik ideal.

40363.jpg

Üçlemek bu yazın modası. Üç ince bilekliğiniz tüm yaz size yeter. Küçük boncuklardan sade ve şık bir bilekliğin yanında. İpli ortadan figürlü bir bileklik ve üst kısmı boncuklu ip bir bileklikle üçlü kullanımı tamamlayabilrisiniz.

40364.jpg

Kimi de rengarenk ipler ve figürleri beğenir. Onlar için cümbüşlü ve duygulu motifler yeniden var.

40365.jpg

Geometrik biçimler bilekleri ziynetliyor bu yaz. Değişik takıları hoşlananlar geometrik biçimlerle canlı renkleri birleştirip enerjisi yüksek bir yaz geçirecek.

40366.jpg

Bileklerini bileziklerle doldurmayı beğenenlere harika bir teklif. 2013 yaz sezonu rengarenk ve bir misal de geçebilir. Boru bilezikler hem tenlerde hem de daha ince versiyonlarıyla iplerde zarif duran modeller. Bizim de gözdemiz!

40367.jpg