Genel Sağlık

Minyonlara özel stil rehberi

.jpg

Minyon kadınların bir araya geldiği bir ülke olsa kraliçesi kesinlikle Rachel Bilson olurdu! O çıtıpıtı olmanın avantajını kullanıp tadını çıkaranlardan… Biz de onu örnek alacağız. Sadece 1.55 boyuyla tüm moda yazarları tarafından daima şık bulunmayı nasıl başarıyor dersiniz?

Öncelikle minyon olmayı severek… Nasıl mı?

42846.jpg

Eğer siz de Rachel gibiyseniz, minyon olmanın avantajlarını kullanın. Narin vücudunuzun özelliklerini kapatan değil, belirginleştiren kıyafetler tercih edin.

Mini bir elbisedeki çizgiler bu işi başarmanın en kolay yoludur. Çizgilerin aldatıcı özelliğini kullanın. Odağı her seferinde tek yere toplayın.

24829.jpg

Yerlere kadar değen bir maksi elbise sonsuzmuşsunuz gibi görünecektir. Bacaklarınızı saran bant elbiselerden uzak durun. Robadan ya da uçuşan kumaşlardan bir elbise tam size göre. İnce askıları da rahatlıkla kullanabilrsiniz.

24830.jpg

Baştan aşağı açık renkler giymek de herkesin özendiği, fakat sadece minyonlara yakışan bir stil seçeneğidir. Zaten saklamak zorunda olduğunuz fazla kilolar olmadığı için ten rengine istediğiniz kadar yakın giyinebilirsiniz.

Unutmuyoruz, üstümüzde salaş, altımızda daha slim bir görünüm sağlayacağız. Çıplak bacaklar size yardımcı olacak.

24831.jpg

Yaz akşamları için mükemmel bir seçim!

Buradaki orana dikkat edelim: Ceket uzunsa, şort/etek/pantolon kısa veya skinny olacak.

24832.jpg

Ya da az öncekinin tam tersi: Eğer midi bir şemsiye eteğiniz varsa kısa ceketler seçin. Omuz ayrıntılarıyla göğsünüzü daha geniş gösterebilirsiniz. Bu durumda saçlarınızın toplu olması gerekiyor.

Ayrıca Rachel Bilson ve diğer Hollywood yıldızlarının gölge modellerine de buradan bakabilirsiniz.

24833.jpg