Genel Sağlık

Minik göğüsleri geliştirecek teklifler

….

.jpg

Göğüslerinizin minik olmasını davacıysanız bıçak altına uyumanıza gerek yok! Size moral verecek ve istediğiniz görünüme basitçe sahip olmanızı sağlayacak harika önerilemiz var!

22344.jpg

V yakalı giysilerden uzak durun!

Unutmayın, V yakalı elbiseler göğsünüzü hep olduğundan daha minik gösterin. bu kusura sakın düşmeyin!

22347.jpg

Dolgulu sütyenler bütün sizlik!

Bu sütyenler, bayanların en iyi dostlarıdır. Göğüsleri dik ve dolgun göstererek, gereksiniminiz olan özgüveni sağlarlar.

Balkon sutyenler bisiklet yaka kazak ve bluzların içinde gerçekten çok çekici dururlar.

22345.jpg

Büstiyerler en büyük kurtarıcınız!

Büstiyer, hem omuzları sarihte vazgeçerek dikkati omuz bölgesine sürükler. Hem de, dayanaklı göğüs kısımları sayesinde, göğüslerin daha büyük görünmesini sağlar. Gömleklerin altına, takım elbiselerin içine, hatta gece giysileriyle dahi giyebilirsiniz. Şayet siz de minik göğüslü bir bayansanız, büstiyerleri dolabınızdan yetersiz etmemelisiniz.

22342.jpg

Polo yaka bluzları seçim edin!

Çok bol elbiseler, istediğiniz tesiri yaratmayacağından, daha dar olanları seçim edebilirsiniz

22343.jpg

Straplez giysiler!

Straplez kıyafet ve bluzlar sizin için minik siyah kıyafet gibidir.

50 ’lerin kesimleri ve nitelikli bir kumaş toplandığında, netice sizi kadınsı ve çekici gösterecektir. Her beden biçimine uyar. Göğüs kısmında karmaşık desenli ya da süslemeli bir model seçerek, harika bir yanılsama yaratabilirsiniz. Diz hizasında biten giysiler ve topuklu ayakabılarla, harika görünebilirsiniz.

22341.jpg

Empire kıyafetlere gardrobunuzda yer açın!

Empire line dediğimiz düz ve geniş yakalar, göğüslerin üst kısmını ve boynu ortada vazgeçer. Bu giysiler, yapılarından dolayı en minik göğüslü bayanların dahi göğüslerini daha büyük gösterebilir. Özellikle geniş kalçalıysanız, ince askılı bir empire line kıyafet alın ve kendinizi çok daha rahat hissedin.

22340.jpg

Ekip giysilerle istediğiniz neticeleri alabilirsiniz!

Göğüslerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız, rahatlıkla giyebileceğiniz elbiselerden biri de basmakalıp takım elbiselerdir.