Kadınlar Ne İster
Kadın Sağlık

Kadınlar Ne İster

Eminim ki başlığımızı okuyan bazı kadınlar ”kadınlar ne ister, ne bulur” diyordur : Umarım ki istediği şeyleri bulur kadınlar, zira kadınlar yer suratında ki en hoş şeylere layık fedakar varlıklardır.
Şimdi yazımızın emeline dönüyor ve kadınlar ne istermiş, bunları biliyoruz:
Kadınlar için minik şeylerin mucizevi ehemmiyeti vardır bunları asıllaştırırsanız herşey iyiye gitmeye başlar. Size işte kadınların erkeklerden ne istedikleri mevzusunda birkaç kilit ipucu!
Günümüzün kadınları büyükannelerinin hayal edebileceklerinden çok daha aşırısını muvaffak olmuş gidişatta. Kadınlar siyasette, kadınlar uzayda; kadınlar hayal edilebilecek her türlü mevkiide yer almakta. Kadınlar bugün güçlü, bağımsız ve cinsel olarak serbestler.
Kadınların sosyal gelişimine karşın, kadınların yeniden de hala kadın gibi davranılmaktan memnun olduklarını ve hala ara gizeme şövalyeliği takdir ettiklerini dinleyince donakalabilirsiniz. Bunlar klişe gibi görünse de, iyi davranılmak isteyen her hanımefendide işe yarayacak ipuçlarıdır.
Kadınların erkeklerden ne istediklerinin listesi:
İletilerine yanıt verin
Çoğu kadın bir erkeğin alaka seviyesini onunla iletişime geçtikten ne kadar zaman sonra yanıt geldiği ile ölçer. Şayet yanıt süresi uzunsa ise, bu demektir ki erkek kadınla çok ilgilenmiyordur. Şimdi, kadınlar ve erkeklerin iyi bir irtibatın nelerden oluştuğu mevzusunda değişik düşüncelere sahip olduğu bir gizem değil ve demiyoruz ki o aradığında herşeyi bir kenara vazgeçmek zorundasınız. Sizin yoğun bir erkek olduğunuzu öğreniyor; o da yoğun. Kadınların erkeklerden istediği ertesi gün yerine müsait olur olmaz onları aramalarıdır. Bu şayet zamanınız yoksa bir e-posta yollamak veya destan yazmanız demek değil; bir iki tümce onunla ilgilendiğinizi düşünmesi için yeterli olacaktır ki bu tamamen öğrenmek istediği gerçekten budur.
Onu nedensiz yere öpün
Seksi beğendikleri kadar kadınlar, hiçbir nedeni olmayan, güzel, derin bir öpücükten de çok beğenirler. Bunun iki emeli vardır: Öpüşmenin verdiği derin zevke kendini vermesine imkân sağlar ve bu ona onu arzuladığınızı ve yalnızca seks için olmadığını ifade eder. Evet, siz etkileyici ve seksisiniz ve o da sizin için afacan olmayı hoşlanıyor fakat bazen de değişik bir bağa lüzumu vardır. Gerçekten kadınların erkeklerden istediğini yapmak için, hiçbir neden yokken sürpriz bir öpücüğü deneyin; buna bayılacaktır. Buna bir de azıcık elini yakalamayı ilavelerseniz, günlerce suratı gülecektir.
Onunla dans edin
Kolayca çeviri dersek, dans etmek bir kadına özel olduğunu sezdirir. Ne yazık ki, çoğu erkek dans pabuçlarını giyme konusuna isteksizdirler, özellikle herkesin içinde. Hipotez edin neden? Kadın bu fikri muhtemelen kabul edeceği için, kadınınızla dans etkeniz için gece kulübüne gitmenize gerek yoktur. Şayet bir Marvin Gaye koyar ve oturma odasında onunla dans ederseniz çok heyecanlanacaktır. Müziğin hakimiyeti tamamen sizde olduğu için bu hakikatinde sizin için bir avantajdır. Dansın başka yerlere gitmeye başlaması vaziyetinde ona uygun olarak konum almalısınız.
Onun için giyinin
Kadınınızı dışarı çıkarmak için giyinmek onu etkilemenin en harika yoludur. Bunun giysilerle alakası yoktur; bu onu süslenmeye değer bulduğunuzla alakalıdır. Onun bu tip bir mücadeleye değer olduğunu kavramasını sağlar. Ayrıca, güzel bir gömlek ve şık pantolonlar zıplama ve atlamalarla erkeksi görünüşünüzü ortaya çıkarır; fazla şık giyindiğinizi düşünebilirsiniz ancak şehvet katsayınız sabrederek göklere çıkacaktır. Dedikleri çok doğru: kadınlar yakıcı giyinen erkeklere gerçekten bayılırlar.
Ehemmiyetli dönüm noktalarını hatırla
Bir kural olarak, doğum günleri ve yıldönümleri her zaman anımsanmalıdır; bunlardan birini unutmak onu fazla derecede ehemmiyetli bulmadığınız iletisinin gitmesine yol açar. Ne de olsa, o sizinkini evvelden ezberlemiş böylece şayet onunki unutulursa kalbi büsbütün kırılacaktır. Onu gerçekten etkilemek için, büyük günler kadar ehemmiyetsiz tarihleri de anımsamaya çalışın. Onu beğendiğinizi söylediğiniz ilk an, onu ilk öptüğünüz tarih, beraber ilk tatile gittiğiniz yer, ilk buluşmanızda ne giydiği bunlardan rastgele biri onu eritecektir.
Onunla beraber bir etkinlik yapın
Kadınların erkeklerden istedikleri erkekleri ile yatak odası dışında da müddet geçirmektir. Erkekleriyle yaşamın içinde olmak isterler ve bu da üç ebatlı bir ilişki yaratmanın en iyi yoludur. Merak etmeyin, onun yoga kurslarına katılmanızı önermiyoruz; dağcılık, uzun yürüyüşler, tenis, bisiklete binmek veya beraber eğlenebileceğiniz etkinlikler. Şayet ikinizde spordan beğenmiyorsanız, gerçekten iyi olduğunuz birşey deneyin. Ona gölde avlanmayı veya demir halkaları nasıl fırlatması gerektiğini öğretin şahsi alakanıza bayılacaktır.
Ailesini ziyaret etmeyi öneri edin
Kadınlar, erkeklerin onların dostları ile iyi uyuşmalarından çok beğenir. Fakat aile ile anlaştıkları zaman, onlara taparlar. İşgüzar annesi ve babasından beğenmemiş olsanız bile, bir ziyaret önermek bir senelik dahi olsa kadınınızı coşturabilir. Bu ona ailenin öneminin farkında olduğunuzu anlatır. Bu gerçekten içten ve sıcak sezdiren bir öneridir bu surattan önermekten sakınmayın.
Ehemmiyetli olan minik şeyler
Mevzu kadınların erkeklerden ne istediği olunca, minik şeyler gerçekten ehemmiyet kazanır. Bu listedeki maddeler hakikatinde güç veya zaman akdikeni şeyler değildir, fakat ne yazık ki genellikle erkeklerin gözünden kaçan şeylerdir. Bu da genellikle dırdırı ve öbür problemler olarak geri dönerek kadınların bakımsızlık edilmiş sezmelerine yol açar. Ona özel olduğunu hissettirseniz sizin için dünyanın diğer ucuna dahi gidebilir; bu tekliflerden kimilerini deneyin, emin olun daha evvel oraya gitmiş ve onun için dönmüşsünüz gibi sezecektir.