Inversion F
Grip - Soğuk Algınlığı

Inversion F

Gülay Kamaz’dan, Oya Başar’a pek çok ünlü adın kullandığı köpekbalığı kıkırdağı gençlik ve hoşluk getiriyor!
Avrupa ve Amerika’da bayanlar arasında büyük alaka gören anti-aging besin kapsülü Inversion F, Türkiye’de ünlü adların da seçimi oldu. Gülay Kamaz, Semiha Yankı, Oya Başar, Eylem Şenkal, Seray Beğenir gibi pek çok ünlü ad içeriğinde köpekbalığı kıkırdağı da bulunan kapsüllerden kullanıyor. Inversion F, 30 ve üzeri yaş grubundaki bayanlarda, saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerinde kalıcı pozitif tesir sağlarken, metabolik işlevleri süratlendirerek genç ve hoş bir görünüm kazandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye getirilen ve yalnızca eczanelerde satışa sunulan anti-aging mahsulü ”Inversion F”, saçlar, tırnaklar, cilt ve bedene gençlik aşılarken etrafsal etmenlerle bedene hasar verebilecek negatif tesirlerden de korunmayı sağlıyor. Inversion F, ilk günden itibaren ünlü adlardan da alaka gördü.
”Inversion F”, antioksidan tesiri ile hür radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği hasarlı tesirlerden gözetiyor, yağ yakıcı tesiri ile bedenin kullandığı enerjiyi artırıyor, besleyici tesiri ile yenilik ve gelişim için lüzumlu yiyecek yardımını sağlıyor, kuvvetlendirici tesiri ile bedenin gereksinimi olan dinamizmi kazandırıyor. ”Inversion F”, bayanlar için çok ehemmiyetli olan saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerindeki dört tesirin bir arada reelleşmesini sağlayan bir yöntem içeriyor.
Bayanlar için geliştirilen ilk anti-aging besin desteği olma özelliğine sahip ”Inversion F”, gümüş ve kırmızı olmak üzere iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Çay Özleri, C Vitamini, Çinko, Selenyum, Krom ve natürel bettakaroten kapsayan 2 adet kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; köpek balığı kıkırdağı, Omega 3 Balık Yağı, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminleri, bakır, demir kapsayan 1 adet gümüş kapsül ise akşam yemeklerinden sonra kullanılıyor

Yafta besin kapsülü Inversion F Inversion F nin verimleri köpekbalığı kıkırdağı kıkırdağının verimleri köpekbalığı kıkırdağı kapsülleri köpekbalığı kıkırdağını kimler kullanıyor köpekbalığı kıkırdağını hangi ünlü sanatçılar kullanıyor ünlüler neden genç kalıyorlar ünlülerin genç kalma gizemleri sanatçıların gençlik gizemleri sanatçılar neden böyle genç kalıyor Inversion F kapsüllerinin içinde ne var Inversion F kapsüllerinin içindeki vitaminler Inversion F kapsülleri ne işe yarıyor? INVERSİON F ile genleşmek INVERSİON F’yi hangi ünlü kullanıyor INVERSİON F gençleşmenin gizemi INVERSİON F BESİN KAPSÜLÜ Inversion F Kapsülleri ile gelen hoşluk