Genç ve Güzel Görünmenin Farklı Bir Yöntemi
Grip - Soğuk Algınlığı

Genç ve Güzel Görünmenin Farklı Bir Yöntemi

Bayanların dört ehemmiyetli lüzumunu saç, cilt, tırnaklar ve gençlik karşılamak üzere yönteme edilmiş eşsiz Anti- Aging besin dayanağı “Inversion F” Türkiye’ye geliyor!
Avrupa’da, kadınlar tarafından büyük alaka gören anti-aging besin kapsülü Inversion F, Türkiye’de piyasaya sunuluyor. 30 ve üzeri yaş grubundaki bayanlar arasında yapılan araştırmalar neticeyi pozitif tesirleri ispatlanan Inversion F, saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerinde kalıcı pozitif tesir sağlarken, metabolik işlevleri süratlendirerek genç ve hoş bir görünüm kazandırıyor.

Fransa’da yapılan muayenehane araştırmalar neticesinde beden üzerinde dört bitirici tesiri olduğu kanıtlanan Inversion F, saçlar, tırnaklar, cilde ve bedene gençlik aşılarken etrafsal etmenlerle bedene hasar verebilecek negatif tesirlerden de korunmayı sağlıyor.
Inversion F, antioksidan tesiri ile özgür radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği hasarlı tesirlerden gözetirken, termojenik yağ yakıcı tesiri ile bedenin kullandığı enerjiyi aşırılaştırıyor, besleyici tesiri ile yenilik ve gelişim için zorunlu gıda dayanağını sağlıyor ve kuvvetlendirici tesiri ile bedenin lüzumu olan dinamizmi kazandırıyor. Inversion F, bayanlar için çok ehemmiyetli olan saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerindeki dört tesirin bir arada hakikatleşmesini sağlayan bir yöntem kapsıyor.
Kadınlar için geliştirilen ilk anti-aging besin dayanağı olma özelliğine sahip Inversion F, gümüş ve kırmızı olmak üzere iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Çay Özleri, C Vitamini, Çinko kapsayan 2 adet kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; Omega 3 Balık Yağı, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminlerini kapsayan 1 adet gümüş kapsül ise akşam yemeklerinden sonra kullanılıyor. 30 yaş ve üzerindeki kadınlar arasında yapılan araştırmalar neticesinde pozitif tesirleri kanıtlanmıştır.Tüm eczane ve hoşluk merkezlerinde bulabilirsiniz.