Genel Sağlık

İlk buluşmada buralara gi-dil-mez!

..

.jpg

Onunla tanıştıktan sonra coşkunuz sabrederek arkasıydı, değil mi? İlk buluşma tarihi yanaştıkça artık kalbiniz yerinden çıkacak gibi oluyor. Her şeyin hatasız olmasını istediğiniz o günde birlikte gitmek için seçtiğiniz yer, ilişkinizin tüm vaziyetini etkileyebilir.

Mutlu ve uzun bir beraberlik için buralar yasak!

20360.jpg

Birbirinizi tanımaya başlayacağınız bu ilk buluşmada sohbet faktörüz gerekiyor. Dolayısıyla da kalabalık ve hengameli yerlerden uzak durmanız… Ortak müzik zevklerine sahip olmak çok cümbüşlü olabilir, fakat bunu bir başka buluşmada kutlamalısınız. Konserler yeni birileriyle tanışmak için uygun, fakat yeni tanıştığınız biriyle gitmek için yanlış yerlerdir.

20361.jpg

Eski sevgilinizle gittiğiniz mekanlardan da uzak durun. Nereden, nasıl bir hatırayı andıracağınız hiç belirli olmaz. Tüm detayların aşırısıyla ehemmiyetli olduğu ilk buluşmada ansızın dalıp giden gözleriniz ona kendini makûs hissettirecektir.

20362.jpg

Onun tanımadığı dostlarınızın partilerine de gitmeyin. Kendisini rahatça ifade edemezse gerilecek ve yanınızda sevinci kaçacaktır.. Üstelik henüz sizi yeni tanıyorken, onu bir anda ‘tanışma şoku’na sokmuş olursunuz. Sizin dostlarınızla birden tanışmış olmak ona vakaların süratli ‘ciddileşmesi’ iletisini de verebilir.

20363.jpg

Kendinizi rahat sezmediğiniz mekanlardan da uzak durun. Hesapların şişkin geldiğini bildiğiniz, lavabolarının pak olmadığını daha evvel gördüğünüz ya da devamlı yer bulma meseleyi yaşanan mekanlardan uzak durun. Sözleşirken buluşma mekanı ve saati de ehemmiyetlidir. Trafiğe tutulacağınız yerleri seçmeyin.

Böylece birlikte gittiğiniz ilk mekanı uzun yıllar sonra tebessümerek andırabilirsiniz.

20364.jpg