Genel Sağlık

İlişkiyi canlandıracak öneriler

.jpg

Küçük sürprizler, yapılan çılgınlıklar geride kaldı ve en büyük eğlencemiz bir köşede televizyon izlemeye dönüştü diyorsanız, işte size aşk hayatınızı rutinden çıkaracak 5 öneri!

34684.jpg

Şehrin gürültüsünü, ev işlerini, çocukları, tüm sorumlulukları 2 günlüğüne geride bırakın. Baş başa geçireceğiniz bu küçük kaçamak ilişkinize neşe katacaktır.

33725.jpg

Hem beraber vakit geçirebileceğiniz, hem de zevk alabileceğiniz aktivitelere katılın. Örneğin birlikte yapabileceğiniz bir spora başlayabilirsiniz.

34552.jpg

Kendinize vakit ayırın. Arkadaşlarınızla alışverişe çıkın, güzellik salonlarına gidin, kendinize bir masaj ısmarlayın ve kadın olduğunuzu unutmayın. Siz kendinizi dinlenmiş ve güzel hissettiğinizde, bunu karşınızdakine de yansıtacaksınız.

26582.jpg

İletişiminin eksik olduğu bir ilişkinin yürümesi neredeyse imkansız diyebiliriz. Haftada en azından bir kez, ister dışarıda, ister evinizde, iletişim kurabileceğiniz bir yemek düzenleyin. Çocuklarınızın yatmış, televizyonun kapalı olmasına özen gösterin.

16747.jpg

Her şeyi birlikte yapmak zorunda değilsiniz. Kendiniz arkadaşlarınızla vakit geçirirken, onun da kendi arkadaşlarıyla bir maç akşamı düzenlemesine izin verin. Sürekli dip dibe olmanız birbirinizden sıkılmanıza yol açabilir. Hem ayrı geçireceğiniz vakit özlem hissini tekrar uyandıracaktır.

23548.jpg