Genel Sağlık

İlişkide ‘kendinize’ bile itiraf edemedikleriniz!

.

.jpg

Dış görünüşünü değiştirmek istiyorsanız, küçük bir sırrımız var

Partnerinizin odanın içinde dolaştığı ve gözlerinizi birbirinizden alamadığınız zamanlar olacak. Ancak bazen de birbirinize hiç çekici gelmeyebileceksiniz.

Stil sahibi olsun istiyorsanız hoşlandığınız şeyi övün, bu ona duygularını incitmeden zamana ayak uydurması yönünde mesaj vermenizi sağlar.

7244.jpg

Dünya benim etrafımda dönüyor!

Erkeklerin % 40’ı, kadınların % 35’i patronları onlara bakmasa bile flörtöz hareketlerde bulunur. patronunuza diğerlerinden önemli olduğunuzu göstermek istersiniz.

Bunu yöneticiniz size bakarken, kokunuzla veya davranışlarınızla yaparsınız. İlgi odağı olmak, her kadını baştan çıkarır.

7245.jpg

Kara liste yapın

Sevgilinizin arkadaşlarını katagorilere ayırın; mükemmel dost, eğlenceli arkadaş ve katlanılmaz kişi.

Sorun ne olursa olsun konuşma özgürlüğünüz var. Arkadaşlarından hoşlanmak zorunda değilsiniz ama partnerinizin onlarla sizinle olduğundan daha uzun bir geçmişi olduğu bir gerçek!

Kara listeni kendine sakla! Arkadaşlarıyla kavga etmenin ayrılık sebebi olduğu biliniyor.

7246.jpg

Eski sevgiliyi merak

Kadınlar eski sevgililerini sevmiyor olsalarda, kiminle, ne yaptığını merak ediyorlar.

İnternet araştırmaları, sosyal paylaşım sitelerinde arama, hiç sevmeseniz bile, yeni sevgiliniz için sorun yaratır! Bu merakınızı kendi kendinize bastırın!

7247.jpg

Sensiz yaşayamam

Siz onlarsız yaşayabilirsiniz. Ona aşık olduğunuzu, hoşlandığınızı, tutkuyla bağlı olduğunuzu , takdir ettiğinizi söyleyebilirsiniz, ”sensiz yaşayamam” diyemezsiniz.

Bir partner asla kapana kısılmış gibi hissetmekten hoşlanmaz. İster erkek ister kadın olsun her gün sizinle birlikte olmayı seçmek ister. Ve sizde onunla olmayı seçmekten zevk alırsınız.

7248.jpg