Genel Sağlık

İki vamp bir arada!

..

.jpg

‘Pamuk Prenses ve Avcı’ adlı film için bir araya gelen iki güzellik ikonu Charlize Theron ve Kristen Stewart, Interview dergisinin Haziran/Temmuz sayısı için birlikte poz verdiler.

27660.jpg

Biri efsaneleşen güzelliği, biri de taze haliyle filmin temasına uygun gizemli bir havada poz verdiler.

27661.jpg

Samimi bir röportaj yapan ikilinin uyumu da oldukça dikkat çekici…

27662.jpg

Kristen Stewart özellikle Charlize Theron’un oyunculuğundan bahsederken çok heyecanlanıyor: “O kendisine oyuncu değil, performansçı der. Fakat kesinlikle muhteşem bir oyuncu, çok çarpıcı bir kadın.”

27663.jpg

Filmde anne-kızı canlandıran ikili aile hayatlarıyla ilgili de konuştu. Kadere gerçekten inanan seksi yıldız, asla bir aile kurma planının olmasını da buna bağlıyor: “Bunlar düşünülerek yapılacak şeyler değildir, hayat böyle ister ya da istemez. Bu yüzden her kadın gibi biyolojik bir annelik saatimin olduğuna inanmıyor. Biyolojik anne olmak istemediğim için evlat edindim.”

27664.jpg

Evlilik için genç olduğunu ifade eden genç oyuncu Kristen Stewart da filmdeki annesinden bahsetti: “Annem sert bir kadın, çok sert bir kadın. Fakat burada asıl konu bizim ekip olarak filmden anladığımız konu. Yani, eğer yeterince inanırsanız, kendinizi her şeyin bir yalan olduğuna ikna edebilirsiniz. Bu Pamuk Prenses için de böyle… O insanlar üzerindeki etkisini yeterince anlamayan bir kız.”

27665.jpg

Seçilen kostüm, makyaj ve aksesuar da oldukça çarpıcı…

27667.jpg

Sleek maskülen saç modeliyle Charlize Theron yüzünün tüm güzelliğini gözler önüne seriyor.

27668.jpg

Şeffaf ayrıntılı ayakkabılar ve sert çizmeler yanyana etkileyici bir tezat oluşturuyor.

27669.jpg

Onları yeni bir projede daha birlikte göreceğimize inanıyoruz.

27670.jpg