İki ünlü arasında sular durulmuyor
Genel Sağlık

İki ünlü arasında sular durulmuyor

CINE5’te program yapan iki ünlü şarkıcı Pınar Eliçe ile Lerzan Mutlu arasında başlayan kavga bitmek bilmiyor.

Yaşanan tartışmanın ardından programı yayından kaldırılan şarkıcı Pınar Eliçe, Lerzan Mutlu ile yaşadığı kavgayı Kanaltürk’te yayınlanan ‘2.Sayfa’ programına şu sözlerle açıkladı:

2.5 aydır CINE5’te program yapıyordum. Bu hanımefendi gelene kadar hiç sorun yaşamadım. Geldiğinde “Hayırlı olsun” da dedim. Ama karşılık bulamadım.

Son bir ayda bana sözlü tacizlerde bulunmaya başladı. Önceleri duymamazlıktan geldim. Ancak tacizleri gün geçtikçe arttı.

Kulislerimiz birbirine çok yakındı. Bir keresinde 20 tane lahmacun getirtmişti. Kanal feci şekilde lahmacun kokuyordu. Bir arkadaşım vasıtasıyla uyardım. Bunun üzerine sözlü tacizleri arttı. Olay günü bana “O koca g..nü erit” diye laf atınca kendimi tutamadım. Ben, o koca popomu eritirim ama o koca kafasını ne yapacak?

Gazetelerde yazıldığı gibi kapıları tekmelemedim. Yayına üç dakika kala yaşadığım bu olayın ardından, hiçbir şey olmamış gibi programıma çıktım. Daha sonra menajerimi kanaldan aramışlar. “Programına son veriyoruz, kendisini şutluyoruz” demişler. Yani Hülya Avşar gibi beni de şutladılar!