İbrahim Tatlıses'in dileği gerçekleşiyor!
Genel Sağlık

İbrahim Tatlıses’in dileği gerçekleşiyor!

Bir süre önce uğradığı silahlı saldırı soncu sol tarafı tutmayan ve Almanya’da fizik tedavisi süren ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in küçük oğlu İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna ile birlikte Almanya’ya uçtu.

Türk Hava Yolları’nın TK-1629 sefer sayılı tarifeli uçağıyla bu sabah saat 07:45’te İstanbul’dan Münih’e uçan Derya Tuna ve oğlu İdo, 27 gündür Almanya’nın Murnau Kaza ve Yanık Kliniği’nde vücudunun sol kısmındaki felcin iyileştirmesine yönelik tedavisine devam edilen sanatçı İbrahim Tatlıses’i, ziyaret edeceklerini söylediler. Doğan Haber Ajansı muhabirinin sorularını yanıtsız bırakan Derya Tuna sadece “İbrahim Bey’i ziyarete gidiyoruz” demekle yetindi. Öte yandan Almanya’da büyük oğlu Ahmet Tatlı’nın refakatinde tedavisi süren İbrahim Tatlıses’in her fırsatta küçük oğlu İdo’yu çok özlediğini söylediği belirtilmişti. Ancak

İdo’nun sınavları ve geçirdiği ağır grip enfeksiyonu nedeniyle bu süre içerisinde babasını ziyaret edememişti. İdo babasını en son Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçağa bindirirken ellerini öperek uğurlamıştı.