Genel Sağlık

Hollywood’dan kırmızı dudak boyası rehberi

.

.jpg

Freida Pinto

Siyah-beyaz birbirinden dağılabilen renkler değildir ve en çok kırmızıya yakışırlar. Freida da bunu öğreniyor ve kombinasyonunu dudak boyasıyla zenginleştirmiş.

8602.jpg

Fergie

Kırmızı dudak boyası kullandığınızda kapatıcıya ağırlık vermeniz gerekebilir. Suratınızdaki kırmızılığı saklamazsanız reel kırmızı dudak boyası albenisine kavuşamazsınız.

Fergie’nin makyajına dikkat edin.

8603.jpg

Julianne Moore

Kırmızı dudak boyası sürmeden evvel bir ton koyu dudak kalemi kullanırsanız her an ufalayabilecek gibi görünen dudak boyasının hudutlarını tanımlamış ve netleştirmiş olursunuz.

Dudaklarınızın çatladığı bir yarıyılda kullanmayın.

İşte Blake’ten bir teklif: Yatağınızın başucunda kesinlikle bir dudak ıslatıcısı bulundurun. Uyumadan evvel yaptığınız son iş dudaklarınıza bunu sürmek olsun.

8605.jpg

Emma Stone

Kırmızı dudak boyası sürdüğünüzde ağır ve renkli makyaj yapmamanız gerektiğini zati öğreniyorsunuz. Fakat Emma gibi gözkapaklarınıza likit eyeliner dipliner uygulayabilirsiniz.

Çok hoş görünmüyor mu?

8606.jpg

Taylor Swift

Parlak kırmızı tonlar ‘parlaklık’ gerektirir. bir zaman sonra matlaşacak ve çatlamaya başlayacağı için kırmızı renkli zevke göre simli bir parlatıcıyla dudak boyasınızı tazeleyin.

Böylece nesnellerde Taylor kadar seksi bir görüntü bırakabilirsiniz.

8609.jpg

Kim Kardashian

Dokuları kombinleyebilirsiniz.

Bu ne demek?

Tıpkı Kim gibi alt ve üst dudaklarınız için değişik tiplerde kırmızı dudak boyasılar uygulayabilirsiniz.

8613.jpg
.