Genel Sağlık

Herkes için bir peplum!

.jpg

Bu hafta sonu peplum elbiseler giyelim mi? Biz kendimiz için tatil tarzı olarak bunu seçtik. Cadde modası çekimlerimizde karşılaşırsak pişti olmak dileğiyle!

Gelelim önerilerimize…

Peplum bluzları skinny pantolonlarla giyebilirsiniz. Canlı renkleri ya da jean modelleri seçim edebilirsiniz. Peplumların üzerine ince bir kemer takarak kum saati görünümünü belirginleştirebiilirsiniz.

31721.jpg

Peplum bluzları eteklerle kombinlemek çok daha devingen bir fikir olacak. Dar ya da pilili modellerle hem gündüz, hem gece için kombinasyon yaratabilirsiniz.

31722.jpg

Dostlarınızla buluşacağınız rahat bir hafta sonu sizi bekliyorsa -ve ağda zamanı gelmediyse- şortları deneyin. Bu ikili beraber şahaneler yaratabiliyor. Bu sezon kesinlikle kendinize çizgili, ekose ya da desenli bir şort almalısınız.

31723.jpg

Peplum etekleri taşımak azıcık daha güç olabilir. Saçlarınıza varana kadar özenli bir tercih gerektirir. Çok rüküş ya da çok mübalağalı olmamak için gömlek ya da düz bir bluz yeterli olacaktır. Kapalı yakanın bohem havasını peplumların ‘cici kız’ imajıyla birleştirin.

31724.jpg

Peplumu bedeninizdeki aşırılıkları kamufle etmek için de kullanabilirsiniz. Kalem etek bunu muvaffak olmanın en kolay yoludur. Belinizi daha evvel göstermek için peplum bluzlarla skinny pantolonları bitirebilirsiniz. Fakat vücudunuza uygun bir model giymek kaydıyla!

31725.jpg