Genel Sağlık

Haftanın yeni filmleri!

.jpg

Resident Evil 5: İntikam

Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Oyuncular: Milla Jovovich, Sienna Guillory, Michelle Rodriguez

Umbrella’nın dünyayı mahvetme tasarıları daha da şiddetlenerek devam ediyor. İnsanoğlunun kaçamadığı ölümcül ‘T-virus’ bulaştığı tüm vücutları, et yiyen zombilere dönüştürmektedir. Umbrella’nın saklı yürütülen operasyonuna dahil olan Alice hem geçmişinden gelen sırları ortaya çıkartacaktır hem de insanlığın son umudu olarak virüsün ve salgının kaynağını bulup yok etmeye çalışacaktır. Dünyanın dört bir yanında, değişik ülkelerde riski durdurmaya çalışan Alice inandığı doğrulardan da tereddüte düşecek, çevresinde güveneceği fazla kimsenin kalmadığını kavrayacaktır. Geri sayım artık başlamıştır.

32833.jpg

Toprağın Çocukları

Yönetmen: Ali Adnan Özgür
Oyuncular: Erkan Can, Ufuk Bayraktar, Türkü Turan

Yaşadığı çingene kampı saldırıya uğrayınca canını kurtarmak için kaçan Karika, aynı etrafta köy enstitüsünde öğrenim gören Cevher tarafından kurtarılır.

Bütün dermanlar tükenmiştir ve bilim adamlarının bile ellerinde hiçbir çözüm yoktur; insanlığın kesin yok oluşuna sadece 3 hafta vardır. Tüm bu karmaşanın ortasında herkes, her şeyi boş verir ve kalan zamanını dilediği gibi geçirmeye başlar. Dodge da kendisini, karısı tarafından terk edilmiş olarak bulur! Kapı komşusu Penny de ailesini bir daha göremeyeceği için çok yeislidir. Dodge lisedeki ilk aşkını bulmak, Penny de bir defa daha ailesini görmek için birlikte yola çıkarlar. Ve kıyametin kopmasına çok az kala çığırından çıkan işlerle başlarına cinsli gülünç vakalar gelir.

32835.jpg

Sadakatsizler

Yönetmen: Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Emmanuelle Bercot
Oyuncular: Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Alexandra Lamy

Evli olmak illa sadakati gerektirir mi? Bir erkek tek eşli yaşayamayacaksa neden evlenir ki? Peki bayanların ömrü boyu size sadık kaldığından nasıl emin olabiliyorsunuz?

32836.jpg

Denizin Dişleri

Yönetmen: Andrew Traucki
Oyuncular: Adrienne Pickering, Zoe Naylor, Damian Walshe-Howling

Avustralya’nın büyüleyici ama bir o kadar da riskli olan sarih sularında, deniz sevkıyatında çalışan Luke, kendisini ziyarete gelen eski sevgilisi Kate kardeşi Matt ve Suzie’yi bir tekne turuna davet eder.

Bir gün dostlarıyla kampa gider ve buradan hastalanarak döner. Hekim kendisine standart tıbbi ilaçlar yerine hava farklılığını ve seyahat etmesini önerir.

32838.jpg
.