Genel Sağlık

Hafta sonu kombini editörden!

.jpg

ELMAELMA bir süredir sizinle rahat ve trend hafta sonu kombinleri paylaşıyor. Yeni yılın ilk hafta sonunda siyah ve parka tutkunları yaşadı. Editörümüzün seçtiği parçalarla enerjisi yüksek bir kombin sunuyoruz size.

36755.jpg

Kar geliyor. Isınacağınız kazakları tercih edin. Çift renk kullanımı kazaklarda da çok hoş duruyor. Sizin için seçtiğimiz beden kısmı beyaz kırçıllı olan yün kazağı beğendiniz mi?

36756.jpg

Skinny jeanler yaz kış moda. Siyah ağırlıkta bir kombin yaratacağımız için yine siyah bir jean seçtik. Jean’deki bıyık detaylarını fark ettiniz mi?

Jeanlerinizi alırken yıkamalarındaki ve bıyık detaylarındaki simetriye dikkat edin!

36757.jpg

Bol gözlü, herşeyinizi rahatlıkla sığdırabileceğiniz rahat bir çanta. Burgulu sapı sayesinde de tamamen spor bir hava hakim değil.

36758.jpg

Sneakers modasına biz de ynik düştük. Editörlerimizin de hayranlıkla takip ettiği bu içten dolgu topuklu spor ayakkabılar İsabel Marant’ın özel parçalarından. Çoğu vitrinde alternatif modellerini de görmek mümkün.

36760.jpg

Rahat bir kombinin aksesuarları da net olmalı. Modern bir yüüzk seçtik. Tek aksesuarımız olacak ve göze çarpması da şart1

36761.jpg

Parkalar caddelerin sıcak ve trend tercihlerinden. Biz de bu yeşillere bayılıyoruz. Kapüşon ve kürk detayıyla ıslanmayacağınız da garanti. Kombininizin en değerli parçası parkanız olsun.

36763.jpg