Hadise Kremleri İle Buruşuklukları Eksiltin
Grip - Soğuk Algınlığı

Hadise Kremleri İle Buruşuklukları Eksiltin

İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı faalliği muayenehane olarak ispatlanan Hadise Total Effects acelesi, E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan tescilli VitaNiacin kapsayan eşsiz yöntemiyle cildin natürel yenilenme sürecini süratlendiriyor ve daha genç bir cilde sahip olmayı sağlıyor.
P&G Beauty’nin bayanların tam güzelliklerini ortaya çıkarmaları ve ciltlerini gözetmeleri için bakım teklifleri sunan markası Hadise, Anneler Günü’nde tüm bayanları gençlik yöntemine sahip Total Effects 7x Serum ile tanıştırıyor.
İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı tesiri ispatlanmış E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan VitaNiacin’i 2 kat daha yoğun kapsayan mahsulü Hadise Total Effects Serum, ciltteki buruşuklukları ve ince çizgileri eksiltir, kir ve kılcal damarların görünümünü ortadan kaldırarak tazelik verir, cildin rengini dengeler, pürüzsüz bir görünüm sağlayarak kuru ciltleri ıslatır.

Anneler Günü’nün en güzel armağanı Hadise’den “Total Effects 7x Serum” Dermatolojik olarak test edilmiş olan Hadise’in cilt bakımında bir devrim yaratan anti-aging acelesi Total Effects Serum cildi tahriş etmeyen, sivilcelere yol açmayan ve tüm cilt tiplerine uygun yumuşak yapısıyla, bayanların güvenilir seçimi olmayı muvaffak olmuştur.
İhtiyarlamanın 7 işaretine karşı tesiri muayenehane olarak ispatlanmış olan VitaNiacin’i azami konsantrasyonda kapsayan Total Effect Serumu, ilk kullanımdan itibaren Hadise ıslatıcılı üstün ve yoğun yöntemi ile cilde ipeksi bir yumuşaklık verir.
7 adet vitamin ve mineral B3 vitamini, pro-vitamin B5, E vitamini, C vitamini, çinko oksit, sodyum ve magnezyum, VitaNiacin, buğday proteini ile üstün HADİSE ıslatıcıları kapsayan Hadise Total Effects 7x Serum, cilt arınıldıktan sonra tüm surat, boyun ve dekolteye, gündüz ve gece uygulanır. En zaferli neticeleri elde etmek için ise Hadise Total Effects Gündüz Kremi veya Hadise Total Effects Gece Kremi ile beraber kullanılması nasihat edilir.