Genel Sağlık

Güzellik için son 1 dakika!

.jpg

Her sabah dışarı çıkmaya hazırlanırken güzelliğinizden ‘ödün vermek’ zorunda kalmanıza gerek yok. Size sadece bir dakika yeter, çünkü ELMAELMA işin sırrını anlatıyor!

26520.jpg

Koyu renklerden çekiniyor musunuz? Daha kibar bir görüntü için üç kat ruj sürün, daha sonra bir peçeteye öpücük vererek fazlalıklarını alın!

Renkli dudaklar sağlıklı ve mutlu bir görünüm verir.

18860.jpg

Bu taktik Scarlett Johansson’dan geliyor. Kahverengi bir maskarayla kaşlarınızı belirginleştirin. Önce yukarı, sonra yanlara doğru tarayın.

Belirgin ve güçlü kaşlar yüzünüze anında ifade katar.

18861.jpg

Yoksa siz hala uzun uzun saçlarınızla mı uğraşıyorsunuz? Artık doğal, dağınık ve kabarık modeller moda! Givenchy podyumlarından bu görüntüyü çalalım. Atkuyruğunuzu ince bantlarla süsleyin. İsterseniz zevkinize göre tokalar yapabilirsiniz.

18862.jpg

Kabarık saçlar moda, fakat yüz tipiniz için uygun şekilde hacimlendirmelisiniz. İnce uçlu krepe taraklarından mutlaka edinin. Daha ince bir görünüm için yanları, yuvarlak bir görünüm için alın hizanızdaki saç çizgisini hacimlendirin.

18863.jpg

Cildiniz pürüzsüz değilse bile öyle görünebilir. Kaliteli bir pudrayla bunu başarabilirsiniz. Hafif, yarı saydam ve açık renkli toz pudrayı fondötenden önce uygulayın. Yüzünüzde Photoshop etkisi hissedeceksiniz.

18864.jpg