Gül Suyunun Cilde Faydaları
Grip - Soğuk Algınlığı

Gül Suyunun Cilde Faydaları

Hoş,taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız, ciltteki buruşukluk lar için natürel çözümler arıyorsanız, ya da cilt kirlerinden davacı iseniz sizlere natürel teklifimiz, gülsuyu. Gül suyu ciltte mucizeler yaracak bir çözüm. Cildinize taelik ve canlılık kazandırdığı gibi, ciltteki lekerin yok edilmes ve buruşukluk ların eksiltilmesinde de oldukça yararlı. Şimdi sırayla cilt kirleri,buruşukluklar ve göz altı morlukları için gül suyunun yararlarını görelim.
CİLT KİRLERİ İÇİN GÜL SUYU : Her gün suratınızı gül suyu ile paklerseniz, cildinizdeki kirlerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildinjiz gün boyu hasarlı tesirlerden de korunmuş olacaktır.
CİLT BURUŞUKLUK LARI İÇİN GÜL SUYU : Yaşınız ilerledi ve zamanla ciltte buruşukluk lar oluşmaya başladı diye sakın üzülmeyin. Devası var elbette. Gül suyu mucizesine şahit olun ve tarifimizi dikkatle okuyun.
LÜZUMLU MALZEMELER :
* 2 yemek kaşığı kil, * 1 çay kaşığı gül yağı * 1 çay kaşığı kayısı yağı, * 1 çay kayığı avokado yağı, * 1 çay kaşığı buğday yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM BİÇİMİ : Kilin içine öbür malzemleri katarak balçık haline gelene kadar karıştırın. Elde eetiğiniz maske yi, göz ve dudak etrafı hariç, tüm suratınıza sürün ve 20 dakika bekletilip yıkayın. Daha sonra cildinizi gül suyu ile arının
GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN GÜL SUYU : Göz altlarını gül suyu ile arınmak, göz altında oluşmuş yağ bezeleri, bitkinlik ve morlukların giderilmesine takviyeci oluyor.