Göğüs uçlarına takviye
Grip - Soğuk Algınlığı

Göğüs uçlarına takviye

Seksi görünmek isteyen bayanların yeni silahı göğüse bir yapıştırıcıyla yakalatılan silikon meme uçları.
Avrupa ve Amerika’daki seks shoplar’da, iç çamaşırı satan mağazalarda son moda, silikon meme uçları. Bu modanın dağılması, dünyada izlenme rekorları kıran Hollywood üretimi sitcom Desperates Houseviwes” ın yıldızları sayesinde oldu. Milyonların merakla izlediği dizinin, senelerce devam eden ve artık bir kült olan “Sex and the City”nin yerini aldığı konuşuluyor. İki dizide de çok rakamda ortak nokta var. Bunlardan biri de başrol kahramanlarının daha seksi görünmek için taktıkları sahte meme uçları…

“Sex and the City”den Kim Catrall Samentha, “Desperate Houseviwes”dan Teri Hatcher Susan ile Eva Longoria Gabrielle, bu yolla erkek hayranlarının başını döndürüyor. “Friends” dizisinin yıldızı Jennifer Aniston Rachel da bu tesirli stratejiye müracaat etenlerden. Ünlü moda mecmuaları da kapaklarını ve moda sayfalarını süsleyen mankenler de bu meme uçlarını kullanıyor. Latin şarkıcı Jennifer Lopez de göğüs ucunun şişkin görüntüsünden beğenen adlardan. Lopez klip ve resim çekimlerinde daha seksi görünmek için gögüs uçlarına masaj yapan özel bir masajcı yakalamıştı.
Sutyenin üstüne de yapışıyor Silikondan yapılan bu meme uçlarını kullanmak çok kolay. Henüz Türkiye’de satılmasa da bazı internet adreslerinden satın almak muhtemel. Tek çifti takribî 15, dört çifti ise 40 dolara satılıyor. Göğüslerin tipine göre minik, orta büyük ve battal olmak üzere dört ayrı boyu bulunuyor. Silikon uç, göğüs ucuna ya da sütyenin üstüne yapıştırılabiliyor. Meme ucu, iki tarafı yapışıklı bantlar sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor. Bu operasyon acı da vermiyor.

Yafta Hoşluk göğüs uçları göğüs ucuna yardım