Genital uçuğa iyi gelen doğal yöntemler nelerdir?
Sağlık Yazıları

Genital uçuğa iyi gelen doğal yöntemler nelerdir?

Kadınların özellikle hassas davrandıkları konulardan bir taneside kadın hastalıklarıdır. Genital bölgede oluşan herhangi bir kadınsal sorun kadınların korkulu rüyası olmakla beraber ilk olarak ilaç antibiyotik gibi ilaçlara direk başvurmak yerine doğal yöntemlere başvururlar ancak genital bölgesinde oluşan hastalıkların yinede en kısa sürede bir uzmana gitmekte fayda vardır. Sizler için doktora gideceğiniz süreçte anı kurtarmak adına genital bölgede oluşan uçuklar için doğal yöntemleri sıraladık…

genital uçuğa iyi gelen doğal yöntemler

Genital uçuk, cinsel yolla bulaşan tedavisi zor olan hastalıklardan bir tanesidir. Bu hastalığın tedavisi yapılsa bile tekrarlama riski bulunmaktadır. Sarımsağın içerisinde bulunan allicin ve yüksek oranda antioksidan uçuğa nedne olan virüsü geçirmeye yardımcı olur. İçerdiği yüksek C vitamini sayesinde ise interferon üretimini yani tekrar etmesini engellemektedir. 

Genital uçuğunuzu geçirmede fayada sağlayacak bir başka yöntem ise nim yaprağı yöntemidir. Nm yaprağı kaşıntıyı azaltarak bağışıklık sisteminizin güçlendirmeye katkıda bulunmaktadır. Bir başka doğal yöntem ise karbonat yöntemidir, geçmişten günümüze karbonatı insanlar çeşitli doğal yöntemler arasında kullanarak sağlık sorunlarına katkıda bulunmuştur. Karbonatın kurutma özelliği ile genital uçuk tedavisinde kullanabilirsiniz.

genital uçuğa iyi gelen doğal yöntemler