Genç kadın cinsel uzvu için bağış topluyor. Bakın neden?
Sağlık Yazıları

Genç kadın cinsel uzvu için bağış topluyor. Bakın neden?

Genç kadın internette kampanya başlattı. Sebebini dinleyince çok şaşıracaksınız…

42893_10.jpg

Arizona ’nın Gilbert şehrinde yaşayan 22 yaşındaki Kaylee Moats, ’Mayer Rokitansky Küster Hauser Belirtiyi ’ sebebiyle vajinası ve rahmi olmadan dünyaya geldi. Bu gidişatı henüz dört sene evvel bilen ve etrafından saklayan Moats, dört ay evvel erkek dostu Robbie Limmer ’la tanıştıktan sonra, operasyon olmaya karar verdi.

42893_1.jpg

Moats, “kendisini kadın gibi sezilmesini sağlayacağını” söylediği operasyonun 15 bin dolar gideri olduğunu söyledi. Robbie Limmer, kız dostunun operasyonu için başlatılan bağış kampanyasına ayda 50 dolar yatırıyordu.

42893_2.jpg

Genç kadın, Robbie ’yle üniversite son sınıfta tanışıp görüşmeye başladıklarını, bir ay sonra ona gidişatını anlattığını, erkek dostunun başta kafasının karıştığını ancak destekleyici davrandığını ve ona karşı davranışının değişmediğini söyledi.

42893_3.jpg

Moats, Barcroft TV ’ye verdiği görüşmede, cinsel ilişki yaşayabilmek istediğini, operasyondan sonra gidişatının ne olacağıyla alakalı evhamları olduğunu anlattı.

GoFundMe sitesinde bağış toplamak için açılan sayfada 15 bin doların 3 bin 500 kadarını biriktirdikten sonra, dünden itibaren medyada haberlerin çıkması üzerine, yalnızca 1 gün içinde 15 bine ulaşıldı.

42893_8.jpg

Moats, Atlanta ’da operasyon olacak.

42893_9.jpg
.