Genel Sağlık

Erkeklerin seks esnasında isteyip de söyleyemedikleri her şey

.

.jpg

Bütün erkeklerin tatmin olmak için seks esnasında hayal ettikleri bir liste olduğuna emin olabilirsiniz. Ancak bu istekleri açıkça bize söyleyemiyorlar.

Erkek erkeğe konuşurken genel olarak birbirlerinin seks hayatını dinlemekten hoşlanan ve kendini öven erkekler ciddi kız arkadaşları olduğunda seks hayatlarına dair konuşmazlar. Bu konuda ağızları sıkıdır.

Çoğu erkek bazı evrenselleşmiş seks hamlelerini ve pozisyonlarını denemek istediğini ama nasıl talep ediceklerini bilmediklerini dile getiriyor.

Onun şehvetli özlemleri hakkında bilgi edinin!

11370.jpg

Kendini de tahrik edebilen kadın istiyorum

“Bildiğiniz gibi kadınlar duygularını kolayca açamıyor, çoğu zaman heyecanına yenik düşüyor. Biz erkekler seks konusunda daha rahat ve daha fazla bilgi sahibiyiz. Kadınlar hiçbir zaman kendisini tam olarak sekse veremiyor ve bu yüzden zevk alamıyor.

Seksi başlatmak onları harekete geçirmek sanki bizim görevimiz. Benim arzu ettiğim şey; kendini de tahrik edebilen bir kadın.”

11371.jpg

Eğlenceli bir seks istiyorum

“Seksi filmlerdeki gibi yaşayamıyoruz. Gerçek hayatta her şey filimlerdeki kadar pürüzsüz gitmiyor. Filmlerdeki garip sesler de çıkmıyor. Ama ben film gibi bir seks istiyorum. Kız arkadaşımla seks yaparken eğlenmek de istiyorum.”

11372.jpg

Hayatına dair ipuçları istiyorum

“Benden bir şey yapmamı istiyorsa emir vermesin, rehberim olsun. Onun tamin olması ve libidosunun harekete geçmesi için her şeyi yapabilirim. Çünkü uzun süre tatmin olması beni mutlu eder.”

11373.jpg

İzlemek istiyorum

“Seks esnasında bir aynadan nasıl göründüğümüzü seyretmek istiyorum. Ama bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Kadınlar çıplak gezmeye ve o şekilde yatmaya utanıyor.”

11374.jpg

Cilveli olsun istiyorum

”Kızlar işve yapmaktan korkuyor. ‘İyi kız’ rolü çoğunun benimsediği rol. Ama ben onun sınırları aşmasını istiyorum. Bazen onun sınır tanımaz yönlerini görmek istiyorum. Ateşli olsun, beni baştan çıkarsın.”

11375.jpg