Genel Sağlık

Bayramda ne giysem?

Bayram ziyaretinde ne giyeceğinizi hazırladınız mı? Elmaelma sizin için seçti.

.jpg

Ramazan Bayramı tatil beldelerinde de geçsekadınların bayram şıklığını yaşatacağı garanti. En rahat, şık ve ferah kıyafetlerin kombinleneceği günlerde siz ne giyeceksiniz? Lüks markalardan esinlenmeye ne dersiniz?

ELMAELMA Moda Editörü her stile uygun 5 elbise seçti. Bugünden itibaren şıklığınızı garanti altına almakta fayda var. Hem de hiç çaba harcamadan!

42610.jpg

Beyaz elbiseler yaz sezonunun vazgeçilmezi. Kayık yaka gelen güpürlü veya dantelli bir elbise size çok yakışmaz mı? Gold sandaletlerle rahatlıkla tamamlayabileceğiniz kombininize canlı renkte bir clutch iyi gider.

42611.jpg

Mavinin en güçlü hali bu elbisede var. V yaka elbiseler hafif göğüs dekoltesi sevenlerin tercihi. Yanık teninize iyi gidecek bu ton, belden genişleyen modeliyle de çok kullanışlı.

42612.jpg

Desenleri bırakmıyoruz! Dijital baskılar ve çiçek desenlerin hiçbir yere gittiği yok. Tek parça şıklığında göz yormadan kıyafetleri neşelendiren desenlerle renkler bayramda da bizimle.

42613.jpg

Klasik bir çizgi için Pucci her zaman doğruyu sunar. Eşarp desenleri elbise ve eteklerde okdukça trend. Tek parça şıklığını savunanlar geometrik eşarp desenli elbiseleri giyecek bu bayram.

42614.jpg

Duruluktan yana olanlarsa, su yeşili rengini ve uçuşan modelleri tercih ediyor olabilir. Sizi dinlendirecek pastel renkleri elbiselerde en sade halleriyle kullanın. Bir aksesuar silüetinizi değiştirmeye yeter.

42615.jpg