Genel Sağlık

Erkeklerin sabredemediği parfümler

.

.jpg

Koku deyip, geçmeyin. ” Ben kadınımı kokusundan tanırım” diyen erkekler var. Parfümünüz etkileyiciyse, girdiğiniz civarda hemen farkedilirsiniz. Siz gidersiniz kokunuz kalır, başka bir civara giden şahıs aynı kokuyu dinlerse sizi hatırlar ve hep usunda ‘hoş kokulu kadın’ olarak kalırsınız.

Doğal nebatlardan yapılmış parfümler sekste isteği artırıyor ve erkekleri baştan çıkarıyor.

Erkekleri cezbeden parfümler; lavanta, tarçın ve vanilya.

4163.jpg

Vanilya

Pek çok kadın parfümünde bulunan bir maddedir. Bu nebat cinsel hevesi uyandıran ve erkeğin dürtülerini harekete geçiren maddeler içerir.

Yenildiğinde, içildiğinde veya parfüm olarak kullanıldığında erkekleri tesirler. Daha Önceki çağlarda ereksiyon problemi olan erkeklere vanilyalı meşrubatlar verilirmiş.

4150.jpg

Tarçın

Güney Hindistan ve Sri Lanka’ya özgü bu baharat erkeklerin usunu başından almada en tesirli kokular arasında yer alıyor.

Tarçın cinsel hevesi çoğaldırıyor ve afrodizyak özelliğini öğreniliyor. Tarçınlı parfümler asırlardır erkekleri etkilemek emeliyle kullanılıyor.

4151.jpg

Lavanta kokusu

Evlerimizde genellikle yumuşatıcılardan kaynaklı dinlenir. Ancak lavantanın erkekleri cezbeden kokusu pek bilinmez.

Cleopatra, Mark Antony ve Julius Caesar’ı lavanta kokusuyla cezbetmiştir. Yatağın altına konulmuş bir tutam lavanta yeni konutluların isteklerini harekete geçirmek için kullanılır.

4157.jpg