Genel Sağlık

Erkekleri dinledikleri müzikler ele veriyor!

.

.jpg

Erkekleri her zaman ele veren tavırları, bakışları ve konuşmaları değildir. Müzik zevkleri de onları ele vermeye yeter! Arabesk dinleyen bir erkekle, rock dinleyen bir erkek birbirine sizce ne kadar benzer?

23078.jpg

Pop müzik dinleyen erkekler

Pop müzik dinleyen erkekler genellikle yaşamı yaşamayı seven, keyifli erkeklerdir. Hit şarkıları takip ederler, en son çıkan şarkıları iyi bilirler. Bu erkekler, marka giyinirler. Yırtık jeanler, kargo pantolonlar, renkli tişörtler seçim ederler. Çılgın dolu ve çapkındırlar.

5274.jpg

Slow müzik dinleyen erkekler

Slow müzik dinleyen erkekler, sakin ve geçimli erkeklerdir. Hengameden sevmezler ve müzakereci değildirler. Sakin bir yaşam sürdürürler. Giyim stilleri sade ve yumuşaktır. Pop müzik dinleyen erkekler gibi giyinirler ama daha sade aksesuarları ve parçaları kullanırlar. Romantik olurlar ve beğendiklerini mutlu etmek için süprizler yaparlar.

5277.jpg

Rap ve r&b müzik dinleyen erkekler

Rap ve r&b dinleyen erkekler, rahat olmayı beğenirler. Cadde ortasında dans etmeleri bile muhtemeldir. Giyim stilleri, bol şortlar, kalın tabanlı spor ayakkabılardan oluşur. İlişkilerde karşı tarafı sıkmayı ve bunalmayı hoşlanmazlar.

5278.jpg

Rock müzik dinleyen erkekler

Kendilerine ait bir dünyaları vardır. Giysi tercihlerinde genellikle, koyu renkleri seçim ederler ve metal aksesuarlara bayılırlar. Giyim stilleri kadar, ilişkileri de değişiktir. Kıskançlık etmezler, rahattırlar.

5280.jpg