Genel Sağlık

Erkekler bu 7’liden çok korkuyor!

…..

.jpg

‘Biz hiçbir şeyden korkmayız!’ diyen erkeklerin dikkatine! Şimdi sizlere sunacağımız bu 7 maddeyi dikkatle okuyun. Bakalım ‘hiçbir şeyden’ korkmuyor musunuz?

31838.jpg

Bağlanma korkusu

Birçok erkek bundan ölümüne korkar. Bağlantı güçlü bir duygudur. Onlar sadece kadınlara değil birçok şeylere bağlanmaktan korkarlar. Örneğin; çiçeğe, evcil hayvanına… Bağlantı sözü erkek leksikomunda ‘dehşet’ sözüne eş anlamlı sayılır.

21566.jpg


Seks öncesi korku

Onları doğru anlayın. Onlar seksin kendisinden korkmuyorlar, bunu iyi yapamamaktan korkuyorlar. Sizin onunla geçirdiğiniz vakitten zevk almamanızdan korkuyorlar. Ondan önceki partnerinizi dile getirmenizden çekiniyorlar. Bu da onlar için psikolojik bir baskı yaratıyor.

14041.jpg

‘Başka bir erkek’ korkusu

Kadınlar da bundan korkarlar, diğer kadınların olmasından. Düşünün ki, sevgilinizle birlikte eğlencedesiniz. İçeri çok güzel ve seksi bir kadın giriyor. O dakika kendinizi çok rahatsız hissediyorsunuz. Elbette sevgiliniz ona ilgi göstermeyebilir. Ama bu kadının varlığı bile sevgilinize sizden daha güzel bir kadının var olduğunu gösteriyor. Böylece bu fikir bile sizi rahatsız ediyor. Sizce erkek ne rahatsız olur mu?

29201.jpg

Yalnızlık korkusu

Erkekler yalnız oturmaktan, tek kahvaltı yapmaktan, tek televizyona bakmaktan, tek yaşamaktan çabuk yoruluyorlar ve çok korkuyorlar.

31341.jpg

Birlıkte olma korkusu

Birlikte yaşamanın da bir çok sorumlulukları olabilir. Mesala erkek çok düzenli, kadın ise çok tembel. Bu durum tam aksinede olabilir. Erkeklerin en büyük korkularından birisi de budur. Birlikteyken uyuşamamazlık.

22614.jpg

Annesini üzme korkusu

Erkeklerin bir çoğu annelerinin kalbini kırmaktan korkuyorlar. Bu yüzden birlikte oldukları her kızı anneleriyle tanıştıramıyorlar.

9620.jpg

Korkak görünme korkusu

Bir şeyden korktuğunu anlaştırmaktan çok korkuyorlar. Çünkü onlar için bu zavallılıktır.

9048.jpg

Sıradan biri olma korkusu

Erkeklerin en çok korktuğu şeylerden biridir. Onlar kendilerini Karayip denizi korsanı, Muşkityor gibi görmek isterler. Eğer onlara farklı biri olduğunu hissettiren bir kadın bulurlarsa ondan asla ayrılamazlar.

31342.jpg