Genel Sağlık

Erkeğinizi yatakta burcuna göre etkileyin!

.jpg

Erkeğiniz için ‘burcunun adamı’ diyorsanız bu haber bütün size göre! Onu burcuna göre tahrik etmeyi bildiğinizde seks yaşamınız hem daha zevkli, hem de daha mutlu olacak!

32271.jpg

Koç

Koçlar alan okumayı sever. İsteklidirler ancak kolay bunalabilirler. Az olsa da onu azıcık ateşleyecek minik tefek oyunlara yapabilirsiniz. Oyuncu ve canlandırıcı enerjiden hoşlanacaktır.

14831.jpg

Boğa

Boğadan daha duyarlı bir burç yoktur, başka bir deyişle onun bu duygusal gidişatına uygun şeyler deneyin. Yumuşak ışık, iyi bir gıda, masaj ve müzik boğanıza afrodizyak gibi gelecektir.

1333.jpg

İkizler

Bu konuşkan burca tahrik edici bir kısa ileti gönderin ya da telefon seksini deneyin.

Geleneksellikten çıkarak onu tahrik edin.

14037.jpg

Aslan

Ona üstün olma fırsatı vermenizden daha seksi bir şey olamaz. Onu methetme, pohpohlama ve memnun etmekten daha iyi bir şey olamaz. Aynı zamanda kabalık da ona sürükler. Kalabalık bir civarda olduğunuz fantazisini sınayabilirsiniz.

3252.jpg

Başak

Doğa sever Başak burçları için ev dışında bir yerde seks yaptan daha tahrik edici birşey yoktur. Kolaylığı ve saflığı sever. Duş alırken zaman zaman yanına girmeyi de sınayabilirsiniz.

8595.jpg

Terazi

Terazi burcu erkeği için özel bir moda şovu tertip edin ve yaşamınız süresince sizin olsun.

Bu sebeple evvelinde azıcık alışveriş yapın. Onu daha da cesaretlendirmek için çiçek, romantik müzik, hoş bir yatak bulunan özel bir oda hazırlayın.

19889.jpg

Akrep

Akrep erkeği için seks hava kadar zorunludur. Başka Bir Deyişle yalnızca sizi harekete geçirecek doğru hareketleri öğrenmesine izin verin. Akrepler duygusal derinliğe ve içtenliğe sahiptirler. Sizi kıkırdatan şeyleri öğrenmek çok güzeline gidecektir.

21012.jpg

Yay

Yay erkekleri için hoş gülen ve cümbüşlü bir bayandan daha seksisi yoktur. Sevinçli erkekler dışarıda iyi müddet geçirtir. Serüvenlerini ve yaşadıklarını anlatır. Yatak odasında yeni şeyler sınamayı ve kaba savaşlar yapmayı sever.

21566.jpg

Oğlak

Odaklanın ve ciddi olun.

Oğlaklar yatak odasında donakaltıcı biçimde duygusal olabilir, bedeninizin her bir noktasını keşfetmek isteyebilirler. Sabır onun şahsiyetinin parçasıdır, başka bir deyişle onu mükâfatlandırmak için yavaş hareket edin.

2901.jpg

Kova

Kova erkekleri yenlikçi ve değişik şeylerden beğenir. Eksantrik ve bilimsel seks tecrübesine hazır olun. Başka Bir Deyişle yatak odasında değişik oyuncakları severler.

14826.jpg

Balık

Balık erkekleri ısıyı artıracak iyi bir fantaziye bayılırlar. İyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir öykü düşünün. Balık erkekleri her bir ayrıntıyı bilmek isterler. Fantaziye uygun bir karekter veya giysi memnun edici olur ancak çok da zorunlu değildir.

14035.jpg
.