Genel Sağlık

Enerji saçan kareli gömlekler

.

.jpg

‘Ben kışın da bahardan bırakamam’ diyorsanız, kareli desenleri karelerle birleştiren kombinasyonlardan esin alın.

13347.jpg

Çiçek desenli bir eteğin görüntünüzde yarattığı tazeliği kareli desenli gömlek ile tarzınıza taşıyın.

13348.jpg

Asil bir görünüm veren yüksek bel etekler, kareli gömleklerleve renkli aksesuarlarla birleşerek şıklığınızı sevimli bir ebada taşıyacak.

13349.jpg

Camel renkli yelek ve büyük kareli desenlerin bir arada kullanıldığı bu kombinasyon ile safari serüveninizi doruğa taşıyacaksınız.

13351.jpg

Tüm gün büroda çalıştıktan sonra akşam yemekleri için hazırlanmaya fırsat bulamıyorsanız, diz hizasında biten etekler ile oturan kareli gömlekleri kombinleyerek şık aksesuarlara tamamlayın.

13352.jpg

Eğlenceli ve tarz sahibi görünmek istiyorsanız, kolejli bir hava katan kocaman kareli bol kesim gömleğinizin içine asimetrik ya da sevimli bir bluz giyebilirsiniz.

13353.jpg

Yorgunluğunuzu gizleyecek kadar renkli ve pozitif giyinmek ya da ters renkleri bir arada kullanmak size çok iyi gelecek.

13354.jpg

Hürlük duygusu veren, değişik renkleri beraber sunan kareli gömleğinizi skinny pantolonlarla bitirerek fakültenin en devingen imajını veren kadın olacaksınız.

13355.jpg

Kışın soğuk günlerine alan okuyan bağlanmış bir gömlek ve yırtık jean şort şahaneler yaratabilir.

13356.jpg

Keskin ve iddialı giyinerek günün bitkinlik veren sarihini kapatacaksınız. Size bakınca ilk dikkat toplayan şeyin iş bitkinliğiniz değil, göz alan broşunuz ve gömleğiniz olacağını unutmamalısınız.

13357.jpg