Genel Sağlık

Emma Stone’un makyaj çantasını çaldık!

….

.jpg

Kızıl saçları ve yeşil gözleriyle ayrı bir çekiciliğe sahip olan Hollywood’un ünlü oyuncu Emma Stone’un makyaj çantasını çaldık!

Ünlü oyuncunun makyaj çantasının olmazsa olmazlarını sizin için hazırladık.

22426.jpg

‘Aura Cacia Grapeseed Skin Care Oil’ nemlendirici

Hemen hemen herşeye alerjisi olan ünlü oyuncu doğal nemlendiricileri tercih ediyor. Bu konuda çok seçici olan Stone banyodan sonra “Aura Cacia Grapeseed Skin Care Oil” ürününü kullanarak cildini nemlendiriyor. Nemlendiricinin etkisi tüm gün ve gece boyunca sürerken üzüm kokusu da aynı derece de kalıcı oluyor.

22427.jpg

‘Revlon Color Stay Makeup in Buff’ fondöten

Yaşantısının büyük bölümünü setlerde geçiren oyuncu, film çekimleri için yapılan yoğun makyajdan doları günlük hayatında fazla makyaj yapmamayı tercih ediyor. Özellikle cildinin nefes alması gerektiğini düşünen oyuncu sadece gerekli olduğu zamanlarda “Revlon Color Stay Makeup in Buff” fondötenini kullanıyor.

22428.jpg

‘Davines Love Smoothing Shampoo’ şampuan

Kuru bir cilde sahip olan güzel yıldızın saçları tam tersi bir yapıya sahip. Bu sebepten şampuan konusunda daha çok seçeneğe sahip olan Stone tercihini “Davines Love Smoothing Shampoo” şampuanından yana yapıyor. Şampuanın öne çıkan özelliklerinden biri ise saçların sönüklüğünü engellmesi oluyor.

22429.jpg

‘Davines Love Nounou Conditioner’ bakım kremi

İnce telli saçlara sahip olan oyuncu saçlarına şampuandan farklı olarak “Davines Love Nounou Conditioner” ürünüyle ekstra bakım uyguluyor. Saçlarına büyük önem veren oyuncu ürünün kokusunu da çok beğendiğini belirtiyor.

22430.jpg

‘Revlon Color Burst Lip Butter in Candy Apple’ ruj

Dudaklarında “Revlon Color Burst Lip Butter in Candy Apple” rujunu kullanan Stone’un elma şekeri rengi favorisi oluyor. Özellikle kızıl saçlı kadınlara kırmızı ruju çok yakıştıran artist bu iddialı tarzı özel gecelerde yaptığı makyajında da uyguluyor.

22431.jpg

‘Burt’s Bees Naturally Ageless Intensive Repairing Serum’ cilt kremi

Cildi aşırı hassas olan oyuncu çok az sayıda krem kullanıyor. Cilt yapısına uygun kremi bulmakta zorlanmasından dolayı uzun süredir “Burt’s Bees Naturally Ageless Intensive Repairing Serum” adlı aynı ürünü kullanıyor.

22432.jpg

‘Revlon Grow Luscious Plumping Mascara’ rimel

Üzümlü nemlendiricisinden sonra sürmeden evden çıkmadığı bir diğer ürün ise “Revlon Grow Luscious Plumping Mascara” oluyor. Bu sayede dolgun kirpiklerle yeşil gözlerini ön plana çıkarıyor.

8223.jpg

‘Les Exclusifs de Chanel in Gardenia Eau de Toilette’ ve ‘Chanel Chance’ parfüm

Koku olarak Chanel’in “Les Exclusifs de Chanel in Gardenia Eau de Toilette & Chanel Chance Parfum” ikilisini kullanan oyuncu, kullandığı tüm parfümler arasında favorisinin “Chanel Chance” olduğunu belirtiyor.

22433.jpg