Daha Önceki eşi ile buluştu ve...
Genel Sağlık

Daha Önceki eşi ile buluştu ve…

Geçen hafta daha önceki eşi Tuğba Coşkun ve oğulları Ali Sadi ile bir arada görüntülenen Mehmet Ali Erbil, bu buluşmanın hekim nasihatiyle reelleştiğini açıkladı.

OĞLUMUN MUTLULUĞU ÇOK EHEMMİYETLİ
Olaylı biçimde boşandığı Tuğba Coşkun ve oğlu Ali Sadi ile geçtiğimiz hafta bir arada görüntülenen Mehmet Ali Erbil, evvelki gün Cihangir’de türkiye elektrik kurumu başına kahve içerken nesnellere takıldı. Kahve sevinci yaparken bir yandan da muhabirlerin suallerini cevaplayan ünlü şovmen, çok ses getiren o buluşmanın artta Ali Sadi’nin mutluluğunun uyuduğunu anlattı.

PSİKOLOĞUMUZ ÖYLE İSTİYOR
Mehmet Ali Erbil, oğulları Ali Sadi’nin mutluluğunun her şeyden ehemmiyetli olduğunu, bu surattan psikoloğun önerisine uyduklarını söyledi: “Ali Sadi bizim karşılıklı benliklerimizden daha ehemmiyetli. Psikoloğumuz da oğlumuz için, onun mutluluğu ve sıhhatli gelişimi için toplanmamızı istiyor. O surattan bizi bir arada gördünüz.”

Türkiye Elektrik Kurumu AŞKIM ÇOCUKLARIM
Erbil, “Hiç aşık oldunuz mu” suali karşısında, “Ben yalnızca çocuklarıma aşığım. Kimseye ne aşık oldum ne de olurum, varsa yoksa çocuklarım. Bugün varsınız, yarın yoksunuz, bakın İbrahim Tatlıses’in başına neler geldi” dedi.