Genel Sağlık

Büyük burunları kamufle eden saç modelleri

Sarah Jessica Parker ve Paris Hilton gibi namlılar uzun ve büyük burunlarını gizlemeyi nasıl muvaffak oluyor? İşte burnunuzu kamufle edecek saç modelleri!

.jpg

Burnunun büyüklüğünden davacı olan bayanların yapmaması ve yapmaması gereken saç modellerini inceliyoruz.

Saç modelleri de makyaj kadar surat hatlarını ortaya çıkaran bir öbür ehemmiyetli bir nokta. Bıçak altına uyumadan istediğiniz görüntüye sizi kavuturacak 5 saç modelini inceliyoruz!

38718.jpg

Kısa saç modellerinin hiçbir halini önermiyoruz. Netlikle orta boy ve uzun saçlar burun kısmından davacı olan bayanlar için ideal.

Bariz kesimlerden kaçının daha yumuşak ve balansınızı sağlayacak modelleri deneyin.

28485.jpg

At kuyruğu ve topuzlar surat hatlarına güvenenler için iyi birer tercih. Fakat topuzlar suratınızda burun kısmınızı ortaya çıkarır. Bunu dikkate alın!

8479.jpg

Katlı kesim bedeninizde ve suratınızda memnun olmadığınız kısımların daha az dikkat toplamasını sağlar. Beyoncé’nin kahkullerinden başlayan katlı saç kesimine bir bakın.

37322.jpg

Saçlara hacim veren modeller şu gizeme çok popüler. Fakat kendinize en iyi giden modeli seçmeniz ehemmiyetli. Kaküller için saçlarınızın çok kısa olmaması koşul. Zira kısa kaküller de çok olursa burnunuzu uzun ve büyük gösterebilir.

31785.jpg

Yumuşak dalgalar görünümüze güçlü ve degeli hava katan modeller arasında. Dalgaları balanslı bir biçimde ve abartmadan yayarak dikkati burnunuzdan almak olası.

Böylece saçlara hacim vermiş olursunuz. Saçların omuzlarınızı düşmesine izin verin ve hacmini kaybetmemesini sağlayın.

27837.jpg

Büyük burunları makyaj tekniğiyle saklamak da olası! Burnu küçük gösteren makyaj önerilerini görmek için tıklayın!

25492.jpg