Genel Sağlık

Bunlar olmadan yaz bitmez!

.

.jpg

Dantel elbise

Yazın başında dantel ve tüllerin sezonu olacağını duyurmuştuk. Hala bir tane edinmediyseniz çok geç değil! Size bir sır verelim: Dantel modası sonbaharda da devam ediyor.

1834.jpg

Muhteşem ikili

Biz yazın en çok bu kombinasyonu sevdik. Düz bir bluzun üzerine lale modeli bir etek, ya da gösterişli bir gömleğin altına doğal tonlarda uzun bir kalem etek… Havada hala retro esintileri varken harekete geçin!

1835.jpg

Straplez elbise

Plajların ve yazlık sokakların gözdesi straplez elbiseler… Omuzları açıkta bırakmak hem masum, hem de kadınsı bir dekoltedir. Serin akşamlar için şık bir straplezle deşıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

1836.jpg

Trench elbise

Onlar da geçmişten geldi. Elbiselerde hem ciddi, hem feminen çizgiler arayanlar için harika bir öneri… Üstelik her vücut tipi için de çok uygun bir model.

Gardrobunuzda var, değil mi?

1837.jpg

Pileli etekler

Etekler uçuşuyor! Bu yaz her boyda karşımıza çıkan pileli eteklerin çok kolay kombinlenebilmesi ve hem spor, hem abiye olabilmesiyle nam saldı. Bir değil, her renkten bir tane alın! İster kemerle süsleyin, ister yüksek bel kullanın.

1838.jpg

İnce bir ceket

Her sezon ihtiyaç duyabileceğiniz trench coat’lar ya da ceketler artık vazgeçilmezler arasında her alıyor. Özellikle doğal tonlarda ince bir ceket kolay yoldan stil yaratmanıza da yardımcı oluyor.

1839.jpg