Genel Sağlık

Bu saç modelleri de gelinin dostları için…

.jpg

Bugün gelinin değil, gelinin kız arkadaşlarıın hoşluğu hakkında konuşacağız. Hala sırada bekleyen düğün davetiyeleri varsa hazırlıklar başlasın.

İlham alacağımız ilk kadın elbette düşes Katherine Middleton… Saçlarını seyrek toplayan zarif prensesin bu topuzu seçmesinde ehemmiyetli bir neden vardır, değil mi? Özellikle oval suratlara çok yakışacak.

31554.jpg

Şayet resmi olmak istemiyorsanız Victoria Beckham’ın seksi dağınık örgüsünü sınayabilirsiniz. Belki damadın yakışıklı bekar dostları da oradadır!

31555.jpg

Düğünde giymek üzere zarif bir giysi seçtiyseniz ve boyun bağı gibi göğüs detaylarınız varsa sezonun en ehemmiyetli hitlerinden örgü taçları sınayabilirsiniz.

Bu modelde bir kadındaki tüm narinliği ortaya çıkaran sihirli bir incelik var. Küpelerle de muhteşem görünüyor.

31557.jpg

Bu yaz sınamanız gereken saç trendlerinden biri de bombeler… Düğün bunun için en uygun yer olabilir. Değişik bombeli saç modelleri için tıklayın.

31558.jpg

Elbiseler sahil, her yerde asimetri var. Özellikle orta boy saçlarınız varsa tek tarafını toplatarak seksi ve trendy bir model sınayabilirsiniz.

31559.jpg

Şayet çok terlemeyeceğinizi düşünüyorsanız Charlize Theron’un ince dalgalarını çalın.

Bu model gerçekten iddialı ve etkileyici… Topuzunuzu tokalarla da süsleyebilirsiniz.

31561.jpg

Uzun saçlarınızı içe doğru toplatarak küt bir model sınayabilirsiniz. Gelinin yakın dostlarındansanız, bu modele gelinliğe uygun ince parlak taçlar takabilirsiniz.

31562.jpg

Retro dalgaların şimdi bütün zamanı! Her boy saçı bu dalgalarla şekillendirmek olası, fakat en çok küt ve kısa saçlara yakışıyor.

31563.jpg
.