Genel Sağlık

Bu hafta neler izleyeceğiz?

,

.jpg

Koruyucu

Yönetmen: Boaz Yakin
Oyuncular: Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong

Özet: Mei adlı 10 yaşındaki Çinli ufak bir kız çocuğu çok kıymetli bir matematik zekâsına sahiptir. Tek bir satır kağıt kalem kullanmaksızın Çin’in en büyük kabahat mafyalarından birinin rüşvet ve haraç bilgilerini zekasında yakalamaktadır. Teşkilat kızı Amerika’ya yollar ve bu sayede geride yazılı hiçbir ispat kalmaz.

Koruyucu’nun fragmanı için tıklayın!

26303.jpg

İkizler Firarda

Yönetmen: Yusuf GÜVEN, Necmi Yıldırım
Oyuncular: Cengiz Küçükayvaz, Sinan Bengier, İlhan Daner

Özet: Film, iki kızın annelerini arama macerasıyla başlıyor.

Muhtardan aldıkları yedi-sekiz adresi gezerken başlarına bin tane olay geliyor.

İkizler Firarda’nın fragmanı için tıklayın!

26304.jpg

Anadolu Ateşi 3D

Yönetmen: unknown
Oyuncular: Anadolu Ateşi Kadrosu

Özet: Anadolu topraklarının binlerce senelik kültürel ve mitolojik tarihinden beslenerek kurgulanan Anadolu Ateşi dans gösterisinin beyazperdeye aktarılmış hali olan filmin çekimleri 2011 Ağustos’unda Aspendos ’ta gerçekleştirildi. Yaklaşık 3000 halk dansı figürü profesyonel bir ekip tarafından 3D olarak çekildi. Müzikal türünde olan filmin yapımcılığını ise Intermedia ve BTS3D Stüdyoları üstlendi.

Anadolu Ateşi 3D’nin fragmanı için tıklayın!

26305.jpg

Can Dostum

Yönetmen: Eric Toledano, Olivier Nakache
Oyuncular: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny

Özet: Çok zengin bir aristokrat olan Philippe bir yamaç paraşütü kazası sonrası felç geçirir ve boyundan aşağısı tamamen hissizleşir.

Philippe 7 gün 24 saat boyunca bakımını üstlenmesi için Driss’i evine yatılı yardımcı olarak alınca ikisinin de dünyası değişecektir. Normal şartlar altında hiçbir zaman yan yana gelmeyecek bu ikili iyisiyle kötüsüyle hayatın tadını beraber çıkarmaya başlarlar.

Can Dostum’un fragmanı için tıklayın!

26306.jpg

Can

Yönetmen: Raşit Çelikezer
Oyuncular: Selen Uçer, Serdar Orçin, Yusuf Berkan Demirbağ

Özet: Ayşe ve Cemal birbirlerini çok severek evlenmiş, maddi açıdan iyi-kötü geçinen mutlu bir çifttir. Fakat bir türlü çocukları olmaz. Normal yollardan çocuk sahibi olamayınca, Ayşe’nin karşı çıkışlarına rağmen Cemal, yasa dışı bir şekilde çocuk sahibi olur. Ayşe, Can adını verdikleri bu bebeği hiçbir zaman tam olarak sahiplenemez.

Ayşe şimdi Can ile tek başına kalır.

Can’ın fragmanı için tıklayın!

26307.jpg

Aşk ve Para

Yönetmen: Julie Anne Robinson
Oyuncular: Katherine Heigl, Jason O’Mara, Daniel Sunjata

Özet: New Jersey ’li Stephanie Plum kocasından yeni ufalamış, işsiz, parasız ve otomobilini borca kaptırmış bir bayandır. Kendi ayakları üzerinde durup, parasal durumunu düzeltmeye kararlı olan Stephanie kendisini işe alması için bir tahsilat işletmesinde çalışan kuzenini ikna eder. Fakat daha ilk vazifesinde, lise senelerinde kısa süreli bir ilişki yaşadığı şimdiyse cinayet zanlısı olarak gösterilen Joe Morelli ile karşı karşıya kazanç. İşin ayrıntılarını bildikçe Morelli’nin haksız yere yargılandığına inanmaya başlar, bu arada ailesi işlerine burnunu sokar, geçmişte küllenen duyguları yine harekete geçer.