Bitkin Bir Beden Artık Tarihe Karışıyor
Grip - Soğuk Algınlığı

Bitkin Bir Beden Artık Tarihe Karışıyor

Sigara, içki ve uykusuzluğun bedendeki negatif tesirlerinden kurtulmak kolay ve de olası mı? Evet… Size vereceğimiz ipuçlarıyla kimse bitkinliğinizi suratınızdan okuyamayacak artık!
1.Aşama: Partiden hemen sonra
Ne geceydi ama! Uyumadan evvel bedeninizi ertesi güne hazırlayacak birkaç acil uygulamaya lüzumunuz var.
Uyurken enerji toplayın Cildiniz özellikle şimdi neme gereksinim dinler. Uyumadan evvel çayla yapacağınız hafifletici bir anti-stres maskesinin gece süresince tesirini göstermesini bekleyin. Büyük bir kadeh su da ertesi gün metabolizmanızın olağan çalışmasına takviyeci olacaktır.
Gece süresince cilt hücre parçalanmasını had safhada hakikatleştirir. Cilt, bu çalışmayı da derinlemesine pak olduğunda sıhhatli bir biçimde hakikatleştirir. Paklik harekâtı için lüzumunuz olan gereç; tesirli bir arınma jelidir.

2.Aşama: Ertesi gün
İki alternatifiniz var; ya yataktan çıkmamak ya da doğru mahsullerle kısa zamanda harikulade görünmek…
Cilt ve saçlara ilk dayanak Peeling tesirli derinlemesine arınıcı bir şampuan, saçlardaki jöle ya da sprey enkazlarını ve sigara kokusunu alıp götürür. Duşun altında parmak uçlarınızla saç tenine masaj yapın ve suyla durulayın. Vücudunuz da tazeleyici duş jeliyle canlanacaktır. Mango ekstreli surat bakımı, en solgun ciltlere dahi canlı bir ton kazandırıyor. Dudak bakımı jeli ise kuru dudakları yeniliyor.
Gözleriniz bitkin mi görünüyor?
Gözaltlarındaki koyu gölgeleri nitelikli bir kapatıcıyla harikulade bir hale getirebilirsiniz. Bir fırça dayanağıyla ardından parmak uçlarınızla kapatıcıyı göz altlarınıza iyice yedirin. Seçtiğiniz renk tonunun fondöteninizden bir ton sarih olmasına dikkat edin. Daha güç vaziyetler için bir hayli markanın profesyonel mahsulleri de bulunuyor. La Roche Posay, Biotherm ya da Lancome’un kapatıcıları böyle vaziyetler için ideal.
3.Aşama: Bir hafta sonra
İşte zinde bir görünüm için tesirli makyaj şikeleri:
1- Gözlerinizin içine sarı-beyaz bir göz kalemi çekin. Bu, gözlerinizdeki kırmızılığı nötralize eder.
2- Suratınızda fondöten yerine ışığı yansıtan pigmentler kapsayan vitamin kremleri kullanın. Cildiniz anında canlanacaktır.
3- Yanaklar için: Bronz güneş pudraları, cildin taze bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Yafta bitkinlik bitkin beden güne zinde başlamak işe bitkin gitmek istemiyorum gözlerin bitkin görünmemesi gözlerin bitkin görünmesi