Genel Sağlık

Bisturisiz gençleşmenin sırrı ‘The Lift’

.

.jpg

Hoşlaşmak için bisturi altına uyuma devrine son! Artık dünyanın en çok kullandığı bu maskeyle kusursuz bir hoşluğa sahip olmak elinizde!

21312.jpg

Hollywood starlarının kullandığı ve ‘Bisturisiz Gençleştirme’ sloganıyla ismini duyuran, ‘The Lift’ isimli maske şimdiden dizi-film setleri ve make-up uzmanlarının odağı haline geldi. Ünlülerin profesyonel makyaj uzmanı Derya Ergün, bir süredir dünya starları arasında çokça seçim edilen ‘Bisturisiz Gençleştirme Teknolojisi’ ‘The Lift’ maskeyi tanıttı. Dünyada Kate Moss, Madonna, Cindy Crawford gibi starların kullandığı maskeyi, Nurgül Yeşilçay, Başak Köklükaya gibi ünlülere uygulayan Ergün, etkileyici sonuçlar aldığını söyledi.

21313.jpg

The lift, anında sizi gençleştiren lüks bir hoşluk maskesidir.  The Lift maske cildinizi gerdirir ve sıklaştırıp, buruşuklukları giderirken aynı zamanda cildinizi ıslatır, surat hatlarınızı besbellileştirir, yumuşatır.

İlk kullanımdan itibaren cildinizi donakaltıcı bir görünüme kavuşturur, surat hatlarınızın gerilmesini sağlar ve böylece çok genç bir görünüm kazanırsınız. Bu yenileyici kozmetiğin sırrı minerallerden, meyve özünden ve enzimlerden oluşan tescilleşmiş yöntemde susu. İçinde bulunan her maddenin ayrı ayrı gençleştirici özelliğe sahip olduğu kanıtlanmıştır.

21314.jpg

Dünyaca ünlü make-up uzmanlarının yorumları:

Louise Constad
Uluslararası Award mükâfatını kazanmış bir makyaj uzmanı ve Anti-Aging kozmetiğin fantastik etkisine kefil bir uzman. “Bu marka gibi muhteşem sonuçlar veren bir ürün kullanmadım.” diye tanımlıyor.

Randy Houston Mercer
Hollywood ’un en ünlü makyaj uzmanlarından ve aynı zamanda ‘Ocean ’s 11’ ‘Meet Joe Black’ ve ‘Spiderman’ filmlerinin makyaj sorumlusu. Brad Pitt ve Sara Jessica Parker gibi yıldızlara makyaj yaparken, Beautyface kozmetiğini kendi ‘sihirli değneği’ olarak tanımlıyor.

21315.jpg

Uluslararası mecmuaların yorumları:

Gala
Hollywood starları, dakikalar içinde hoşluğunuzu geri getiren bu kozmetiğe hayran. Biz tüyoyu verdik, gerisi size kalmış!

Vogue
Makyaj uzmanı Randy Houston Mercer, Hollywood ’u fetheden bu kozmetik üzerine yemin ediyor.

Amica
Kırışıkları krem ile yok edin! Yaşamımızın bazı unutulmayacak sahnelerine hazırlanırken hemen kavuşulan bir lifting ’i kim istemez! The Lift bunu olası kılar.

8756.jpg