Bir gri sweatshirt, 5 süper kombinasyon!
Genel Sağlık

Bir gri sweatshirt, 5 süper kombinasyon!

Hepimizin gardırobunda bulunan, hatta artık ‘uyurken giyilmeye’ sürgün edilmiş gri sweatshirtlerimize yine hayat veriyoruz,

.jpg

Kate Bosworth’ün çok şık olduğunu düşünmeyen var mı?

Bu hoşluğun nedeni yalnızca vasati 20 liraya satılan bir penye sweatshirt! Hepimizin gardırobunda bulunan gri sweatshirtlerimizi caddelere döndürüyoruz!

Şıklık evrimi başlasın!

24088.jpg

Bir kadının olmazsa olmazlarından biri de blazer cekettir, andırdınız değil mi? Giydiğiniz her şeye anında bir asalet ve bayansılık katar. Gri sweatshirtlere de öyle!

Sezonun en beğenilen pantolon modelini de her yerde bulmanız olası. Böyle bir kombinasyonun maliyeti size en faz 70 lira olacaktır.

24089.jpg

Günlük tarzın azıcık dışına çıkalım ve renklerin dikkat çekici sihrine dalalım!

Yüksek den bir külotlu çorabın üstüne canlı renklerde şort veya etek giyebilirsiniz. Zira gri sweatshirt basitlikle her elbisenize fon hazırlarlar. Renk mevzusunda hudutsuz seçeneğiniz var. Böyle bir kombinasyon 30 lira!

24090.jpg

Penye sweatshirtünüzle işe de gidebilirsiniz!

Beğendiğiniz bir kolsuz giysinin içine onu giyerek hem bahar havasına uygun bir kombinasyon yaratabilir, hem de sıradışı bir iş bayanı şıklığı yakalayabilirsiniz. Fakat kesinlikle sansasyonel bir kundura seçin.

Bu şıklığı da vasati 50 liraya mülk edebileceğinizi söylesek?

24091.jpg

Haydi geceye hazırlanalım!

Neon renkler ve çiçek desenleri trendleri bildiğimiz, sıradan gri sweatshirtümüze can katacak. Bu renklerde bir gömleğiniz yoksa fular ya da şal da kullanabilirsiniz. Üstünüz çok canlı renklerdeyse altınız için natürel tonlar seçim edin ve 100 liraya gecenin en hoş bayanlarından olun.

24092.jpg

Kapalı yaka sezonun yeni ‘seksi’si oldu.

Beyaz bir gömlekle oluşturacağınız üst parçanın altı için canlı renkler seçim edin. Bu kombinasyon için yüksek bel bir kalem etek de kullanabilirsiniz. Tek sözcükle harika ve 30 lira kadar ucuz!

24093.jpg