Genel Sağlık

Beden tipinize göre çantanızı seçin!

…..

.jpg

Daha Önceki çantalarınızdan bunaldıysanız artık alışveriş zamanı gelmiş demektir. Kendine ve bedenine en uygun çantayı seçmekte zorlananlar için harika bir çanta kılavuzu hazırladık!

Bu kılavuza göz atmadan sakın alışverişe çıkmayın!

29065.jpg

Fit bir bedene  mı sahipsiniz?

Şayet cılız ve fit bir bedene sahipseniz büyük ve geniş çantalar bütün size göre! Hekim çantadene benzeyen, kalın kenarlı çantalar fit bedeninize çok yakışacak.

21224.jpg

Minyonsanız büyük boy çanta seçebilirsiniz!

Bir Haylinize çok acayip gelecek ama minyon kadınlar da büyük boy çantaları rahatlıkla taşıyabilirler. Minyon bir fiziğe sahip olan kadınların dikkat etmesi gereken en ehemmiyetli etken, çapraz askılı ve uzun askılı bir çanta kullanmamak. Kısa askısı olan büyük bir çanta size gerçekten çok yakışacak.

21225.jpg

Uzun boyluysanız bu çantalar bütün size göre!

Uzun boylu bir kadın için çanta çok ehemmiyetli bir aksesuardır. Kısa askılı, sade, minik bir çanta hoşluğunuzu daha da ön tasarıya çıkarmak için yeterli!

7801.jpg

İnce bir fiziğe sahipseniz askılı çantalar bütün size göre!

Şayet ince ve cılız bir fiziğe sahipseniz; uzun askılı ve çapraz askılı çantalar bütün size göre! Beden tipiniz için en uygun alternatif olan çapraz askılı çantalarla tüm gözler üzerinizde olacak.

21226.jpg

Kilolarınız fazlaysa hacimsiz çantaları seçin!

Kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız çanta tercihi sizin çok ehemmiyetli. Kalın kenarlı, uzun ve çapraz askılı büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. İnce ve şık bir çanta sizin bedeninize çok yakışacak.

21227.jpg